Just a Band nagrywa piosenkę
Z wielką dumą informujemy, iż uczniowie naszej szkoły rozwijają się nie tylko naukowo, ale również artystycznie! 20 marca nasz szkolny zespół Just a Band w profesjonalnym studiu nagrał piosenkę! Temat - rzeka Brda - był oczywisty, ponieważ została ona nagrana w ramach programu Erasmus+ "Cities on Rivers". W ubiegłym tygodniu wreszcie otrzymaliśmy jej master! Zachęcamy do posłuchania piosenki  oraz obejrzenia fotorelacji z pracy w studiu A/V Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Oto nasi młodzi artyści, którzy wzięli udział w nagraniu: Lena Łyszkiewicz (wokal, gitara, autorka słów i melodii), Emilia Kochańska (współautorka piosenki, przygotowanie zespołu), Kamila Langowska - wokal solo; Natalia Moskowicz, Kinga Listkowska, Agnieszka Grzankowska, Marcelina Fabrowska, Maciej Kobusiński, Mateusz Kobyliński - chórki; Mikołaj Grajewski - piano, Maciej Boleski - perkusja, Adrian Iwiński - gitara basowa, Adrian Iwiński - gitara basowa.
Gratulujemy naszej zdolnej młodzieży! Olga Klewicz i Katarzyna Siecińska.
 
Fotorelacja na  Fanpage szkoły ... proszę kliknąć tutaj .... 
 
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 

Statistics

Odsłon : 2036245

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi