Just a Band nagrywa piosenkę
Z wielką dumą informujemy, iż uczniowie naszej szkoły rozwijają się nie tylko naukowo, ale również artystycznie! 20 marca nasz szkolny zespół Just a Band w profesjonalnym studiu nagrał piosenkę! Temat - rzeka Brda - był oczywisty, ponieważ została ona nagrana w ramach programu Erasmus+ "Cities on Rivers". W ubiegłym tygodniu wreszcie otrzymaliśmy jej master! Zachęcamy do posłuchania piosenki  oraz obejrzenia fotorelacji z pracy w studiu A/V Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Oto nasi młodzi artyści, którzy wzięli udział w nagraniu: Lena Łyszkiewicz (wokal, gitara, autorka słów i melodii), Emilia Kochańska (współautorka piosenki, przygotowanie zespołu), Kamila Langowska - wokal solo; Natalia Moskowicz, Kinga Listkowska, Agnieszka Grzankowska, Marcelina Fabrowska, Maciej Kobusiński, Mateusz Kobyliński - chórki; Mikołaj Grajewski - piano, Maciej Boleski - perkusja, Adrian Iwiński - gitara basowa, Adrian Iwiński - gitara basowa.
Gratulujemy naszej zdolnej młodzieży! Olga Klewicz i Katarzyna Siecińska.

Fotorelacja na  Fanpage szkoły ... proszę kliknąć tutaj ....