Historia strony

aktualny administrator - Jędrzej Stuczyński (2013- )

członkowie zespołu: Jacek Bączkowski, Wojtek Kawczyński, Aleksander Cieśliński, Mateusz Muszyński

Tym razem mi przypadła funkcja bycia administratorem tej strony. Co by tu dużo pisać, zgłosiłem się na ochotnika, żeby zając się pracą nad stroną w zeszłym roku i od tamtej pory robię co mogę. Czasem się zdarza, że przez jakiś czas nie ma nic do roboty, a innym razem trzeba siedzieć wieczorami, jednakże nie jest to tak nieznośne zajęcie jak niektórym może się to wydawać, a to dzięki bardzo zgranej i pomocnej ekipie. Oprócz pracy przy stronie, należę do samorządu uczniowskiego. Interesuję się matematyką oraz informatyką, z która, kto wie, może jakoś zwiążę swoją przyszłość. Na koniec chciałbym pozdrowić wszystkich, zarówno uczniów jak i nauczycieli, odwiedzających tę stronę!

poprzedni administratorzy:

ł

•  Piotr Smolarski (2010-2013)

członkowie zespołu: Łukasz Dobrowolski, Paweł Olejnik

Jestem administratorem od początku tego roku. Od kiedy to pracuję nad poprawieniem czytelności strony, tj. uporządkowaniem menu i tym podobnymi. Moim obowiązkiem jest również administracja podstrony o maturze międzynarodowej, która została przeze mnie założona w tym roku. Kiedy obejmowałem obowiązki administratora nie wiedziałem nic o tym jak taką stroną się zarządza. Jednakże szybko zdobyłem doświadczenie potrzebne do wykonywania powierzanych mi zadań. Prywatnie interesuję się matematyką i informatyką. Być może doświadczenia zdobyte jako admin przydadzą mi się w przyszłości. Szczególnie jeśli wyląduję na studiach informatycznych. Pozdrawiam i mam nadzieję iż strona wam się podoba.

• Krzysztof Smolik (2009-2010)

członkowie zespołu: Kacper Chantkowski, Kamil Bojarski

Jestem uczniem klasy IIA(z maturą międzynarodową). Od jesieni ubiegłego roku sprawuje obowiązki administratora tej strony. Obowiązki przejąłem od Romka, który wdrożył mnie w tajniki działania serwisu naszej szkoły.  Poza informatyką interesuje się także matematyką oraz językami obcymi. Czas wolny spędzam uprawiając sport lub podróżując. W tym roku planowane jest odświeżenie wyglądu strony oraz dodanie nowych zakładek aby zwiększyć atrakcyjność strony. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających tą stronę!

• Roman Bela (2008-2009)

Aktualnie jestem w klasie maturalnej i powoli przekazuję obowiązki głównego administratora strony szkoły młodszym. Swoją karierę na stronie szkoły zacząłem w 2007 roku, kiedy to zgłosiłem się jako jedyny chętny z klasy do pomocy przy stronie. Wtedy głównym adminem był Rafał, a drugim pomagającym był Przemek. Jednak adminem nie można być przez wieczność i chłopacy musieli zająć się maturą. Jakoś w 2008 roku przejąłem obowiązki głównego admina i od razu musiałem radzić sobie z wieloma problemami, takimi jak zmiana serwerowni, domeny i problemami na stronie. Jednak wszystko (bądź w więkoszści) udało się załatwić i strona spokojnie funkcjonowała. W większym bądź mniejszym stopniu wniosłem coś swoją osobą na stronę. Na pewno sprawowana pozycja dała mi trochę doświadczenia i nowych umiejętności, z czego jestem bardzo zadowolony. Jeśli miałbym coś o sobie powiedzieć, to jestem osobą, która lubi organizację - systematycznie zajmowałem się sprawami organizacji apeli bądź wydarzeń w szkole (zazwyczaj to były kwestie techniczne). Również aktywnie działałem w samorządzie szkolnym. Teraz aplikuję na studia menadżerskie w Anglii i zobaczymy co z tego wyjdzie. Uwielbiam sport, a zwłaszcza narciarstwo i pływanie - jestem nurkiem i ratownikiem WOPR. Dodatkowo jako członek MC Company zajmuję się scenografią i jestem mrocznie nazywany "stage managerem'.

• Michał Kania (2003-2008
  •
  • Jestem absolwentem IX LO. W latach 2003-2008 bylem adminem szkolnej witryny. Przez wiekszy okres tego czasu byłem jedyną osobą odpowiedzialną za to zadanie, stąd zakres moich obowiązków był dość szeroki. Przeprowadziłem trzy duże aktualizacje strony polegające na zmianie layoutu i systemu CMS, na ktorym strona sie opierała. Obecny wygląd strony jest moim ostatnim dziełem. Caly serwis przechodził stopniową ewolucje i to co można znaleźć teraz, znacząco różni się od dość skromnych początków mojej działalności. Jeśli chodzi o moje życie jako ucznia ZS nr 4, to wiążą się z nim głównie miłe wspomnienia. Byłem pierwszym rocznikiem, który uczęszczał do klasy dwujęzycznej (gimnazjum), jak również 'eksperymentalnym' rocznikiem programu IB, który umożliwił mi dalszy rozwój kariery jako studenta Warwick Business School (University of Warwick) na kierunku International Management. Do moich zainteresowań należy przede wszystkim muzyka (jej słuchanie, choć sam próbuje grywać troche na pianinie), inwestowanie (póki co głównie na wirtualnej giełdzie) i sport (obecnie piłka nożna i piłka ręczna). Pozdrawiam wszystkich uczniów, absolwentów i kadrę nauczycielską ZS 4!

•