Grupa INTERACT
Dnia 20 lutego 2014r. o godzinie 12.00 w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy odbyło się spotkanie inauguracyjne osób chętnych do stworzenia grupy INTERACT na terenie Bydgoszczy. Założeniem jest, aby grupę Interact tworzyli uczniowie z Zespołu Szkół nr 4, Zespołu Szkól nr 19 oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy, dlatego na spotkanie zostali zaproszeni uczniowie tych szkół wraz z opiekunami. Opiekunem grupy w naszej szkole jest p. Anna Dolińska. Spotkanie było prowadzone przez p. Dyrektor Zespołu Szkół nr 19 ? Beatę Mendry. Uczestnicy spotkania przedyskutowali możliwości pomocy osobom niepełnosprawnym oraz potrzebującym w ramach wolontariatu.  

 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 

Statistics

Odsłon : 1911082

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi