Spotkanie z młodzieżą w ramach programu Rotary
We wtorek (25 marca 2014) pani Anna Dolińska - koordynator ds. wymiany młodzieży Rotary International w naszej szkole  wraz z uczniami Zespołu Szkół nr 4 miała przyjemność gościć uczniów uczestniczących w programie wymiany młodzieżowej Rotary International w Bydgoszczy w roku szkolnym 2013/2014. Megan (USA),  Levi (USA), Mackenzie (Kanada), Jose (Brazylia), Andrew (USA) i Leticia (Brazylia) opowiedzieli o kulturze swoich krajów oraz zaprezentowali barwne życie związane z udziałem w wymianie rotariańskiej. 
 
 
 
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 

Statistics

Odsłon : 1911081

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi