28 listopada - Rotary Day 2014
W piątek 28 listopada Zespół Szkół nr 4 odwiedzili licealiści przebywający w Bydgoszczy pod opieką Komitetu Wymiany Młodzieżowej Dystryktu 2230 Rotary International, w ramach Programu Rotary: Emily z Kanady, Jake, Luke, Jessica i Sabrina ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, Estrella z Meksyku, Lucky z Tajwanu, Catalina z Kolumbii, Pauline z Niemiec i Breno z Brazylii.
O godzinie 11.00 pani Dyrektor Beata Kwasigroch uroczyście powitała zagraniczną młodzież oraz gości specjalnych - Krzysztofa Kopicińskiego, przewodniczącego komitetu wymiany młodzieżowej RC Bydgoszcz oraz uczniów z Gimnazjum nr 38 wraz z opiekunem.
Następnie zagraniczni goście udali się do klas, w których opowiadali o kulturze i tradycjach swoich rodzinnych stron, a opowieści ubarwili prezentacjami bogatymi w interesujące zdjęcia oraz filmy.
Zagraniczni licealiści byli zaskoczeni gościnnością i pomysłowością uczniów IX LO i Gimnazjum nr 17. Sale zostały starannie przystrojone w barwy oraz symbole krajów, z których pochodzą nasi goście. Niektóre klasy przyrządziły nawet tradycyjne przysmaki z krajów naszych gości. Zagraniczni nastolatkowie zostali zasypani pytaniami naszych uczniów, a po zaspokojeniu ich wiedzy i ciekawości Rotary Day zakończyło się uroczystym obiadem.
Organizator przedsięwzięcia, pani Anna Dolińska pragnie podziękować wychowawcom oraz uczniom, którzy solidnie przygotowali się do Rotary Day, Wiktorii Różyckiej za fotografowanie imprezy oraz pani Annie Bąkowskiej za błyskawiczne rozwiązanie problemów w trakcie uroczystości. 
 
Relacja z imprezy pojawiła się również na stronie internetowej Expressu Bydgoskiego  www.express.bydgoski.pl
 
Przypominamy, że w szkolnej galerii można obejrzeć fotorelację proszę zajrzećtutaj
 
 
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

Statistics

Odsłon : 2036270

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi