27 listopada 2015 - Rotary Day
W piątek 27 listopada 2015r., w naszej szkole po raz drugi został zorganizowany Rotary Day. Gwoździami dnia było sześcioro zagranicznych licealistów przebywających w Polsce pod opieką Komitetu Wymiany Młodzieżowej Dystryktu 2230 Rotary International, w ramach Programu Rotary Youth Exchange. Megan (USA), Gabby (USA), Vina (USA), Sidney (USA), Silvia (Włochy) oraz Erick (Meksyk) dołożyli wielu starań, aby zainteresować naszych uczniów kulturą swoich krajów. Podczas 45-minutowej prezentacji nasi goście opowiedzieli także o swoich zainteresowaniach, swoich rodzinach i przyjaciołach, jak również o korzyściach wynikających z pobytu na wymianie międzynarodowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w szkolnej galerii lub bezposrednio tutaj ... .
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 

Statistics

Odsłon : 2053550

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi