20 grudnia 2016 - Rotary day
We wtorek 20 grudnia odbył się w naszej szkole Rotary Day. Julia, Delaney, David oraz Emma zaprezentowali swoje kraje oraz kilka ciekawostek z nimi związanych. Uroczystość oglądali nauczyciele i uczniowie naszej szkoły oraz goście z Zespołu Szkół nr 19 - klasa 2d gimnazjum z opiekunem p. Cegielską.Dziękuję klasie 1c, 1A, Krzysztofowi, Emilii oraz zespołowi muzycznemu pod batutą Emilii Kochańskiej za uświetnienie tej uroczystości. Dorota Niemczewska.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
 
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 

Statistics

Odsłon : 2053544

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi