28 maja - 1 czerwca - Wielka wyprawa do Paryża

Na przełomie maja i czerwca grupa naszych uczniów wyruszyła- jak co roku- na "podbój "Europy. Tym razem był to Paryż. Sprawdziliśmy czy rzeczywiście najlepsze kasztany sa na Placu Pigalle, obejrzeliśmy słynny Czerwony Młyn- Moulin Rouge. Oczywiście był też spacer po Polach Elzejskich. Podczas pobytu w "stolicy mody" nie obyło sie bez walki ze swoimi słabościami przy wspinaczce na wieżę Eiffla. Ten egzamin zdali wszyscy. Oprócz kondycji fizycznej zadbaliśmy również o coś dla ducha, czyli odwiedziliśmy Luwr by zobaczyć słynną Mona Lisę i nie tylko. Poczuliśmy się również jak królowie w słynnym Wersalu. Na koniec naszego pobytu we Francji - wizyta w Disneylandzie i szaleństwa na karuzelach. Ta wycieczka pozostanie nam w pamięci na długo.

 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 

Statistics

Odsłon : 2071042

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi