9 czerwca - medialny sukces naszych dziewcząt z gimnazjum

W dniu 8 czerwca medialny sukces odniósł zespół naszego gimnazjum w składzie Sylwia Piskulska, Kinga Wasilewska i Marta Grzybek (klasa 3a), który zwyciężył w finale cyklu debat dotyczących naszego miasta "My tu zostajemy" organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy. W finale w sali sesyjnej ratusza nasza drużyna pokonała zespół Gimnazjum nr 51. W nagrodę dziewczyny pojadą na wycieczkę do Tropical Island. 

 
 Więcej: 
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Statistics

Odsłon : 2071051

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi