Kronika 2016
19 +26 sierpnia + Alpy zdobyte
W dniach 19-26 sierpnia 2016 roku uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół nr 4 wzięli udział w 4.edycji ,,Arhin Adventure Expedition''. Tym razem udaliśmy się w Alpy, aby pochodzić po najwyższych górach Europy oraz zwiedzić urokliwe alpejskie miejscowości. Podczas wyjazdu przemierzyliśmy Niemcy, Austrię, Szwajcarię, Liechtenstein i Włochy. Najwyższą wysokością na jaką udało się nam wspiąć było 3247 m n.p.m. W ten sposób końcówkę wakacji mieliśmy bardzo intensywną. Zapraszam do fotorelacji z tego wyjazdu. Tradycyjnie większość ilość zdjęć można obejrzeć na stronie SKKT ''Earthwalkers
 (https://www.facebook.com/SKKTEarthwalkers). Od 1 października zapraszam chętnych do zapisów na "Arhin Adventure Expedition 2017''.
 
 
 
 
Kolejny akcent naszej obecności w Rio de Janeiro
Kolejny akcent  obecności Zespołu Szkół Nr 4 na Igrzyskach Olimpijskich w   Rio de Janeiro. Chcielibyśmy z dumą poinformować, że Marta Cieślicka, doskonale znana nam z sekretariatu (samodzielny referent),  jest wolontariuszką   na olimpiadzie. Życzymy jest powodzenia, doskonałej zabawy (co zresztą widać na zdjęciu) i doskonałej współpracy z organizatorami.
 
 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 34

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

Statistics

Odsłon : 1249760

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi