8 kwiecień - MCC Company wyróżnione
7 kwietnia zespół ,,MC Company'' wyruszył na IV Ogólnopolski Przegląd Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych ,,MiniGlobe'', który odbył się 8 kwietnia w Warszawie. W poprzednich latach grupa zdobyła w tym konkursie m.in. mistrzostwo oraz wicemistrzostwo Polski oraz nagrodę główna Grand Prix Przeglądu. Wielu spośród naszych aktorów zostało tam wyróżnionych i nagrodzonych. Przed występem, aby się nieco odprężyć i zmotywować, zespół odwiedził Pałac Kultury i Nauki oraz Stadion Narodowy, który zwiedził śladami piłkarzy. W konkursie wzięło udział 10 najlepszych zespołów z całej Polski, które pomyślni przeszły eliminacje. "MC Company" zajęło IV miejsce /zostało wyróżnione w tegorocznym konkursie za sztukę "Old Depp and Sea" napisaną przez absolwentki naszej szkoły/. Dwójka naszych aktorów Julia Markiewicz i Paweł Kryczka otrzymała indywidualne wyróżnienia za swoje niezwykłe kreacje aktorskie.
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Statistics

Odsłon : 1249756

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi