30 kwietnia - Spotkanie z Wolontariuszami

Dzięki inicjatywie uczniów z naszej szkoły, 30 kwietnia na małej sali gimnastycznej odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące Wolontariatu Europejskiego. W pierwszej części tego spotkania pani koordynator punktu informacji Europe Direct Bydgoszcz, Joanna Wójtowicz, przedstawiła uczniom klas IA i IB podstawowe informacje na temat Wolonatriatu Europejskiego, między innymi: cechy dobrego wolonatriusza, korzyści płyną z udziału w tym programie oraz wymagania i kryteria jakie należy spełnić aby wyjechać za granicę.

W drugiej części, natomiast, uczestnicy zajęć mieli okazję porozmawiać z wolonatriuszami z Hiszpanii, Włoch, Belgii i Francji, którzy przyjechali do Bydgoszczy za pośrednictwem organizacji Wiatrak. Podzielili się oni z licealistami swoimi wrażeniami z pobytu i pracy w Polsce oraz udzielili im rad i wskazówek dotyczących ewentualnego wyjazdu.
 

 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Statistics

Odsłon : 1249784

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi