20 maja - kiermasz w szkole
W środę 20 maja w naszej szkole odbył się kiermasz zorganizowany przez klasę IIA w ramach ogólnopolskiej akcji Kilometry Dobra. Na czym polega ta inicjatywa? Organizacje charytatywne z całej Polski zbierają  pieniądze, które 31 maja, podczas finału, zostaną wymienione na jedno złotówki i ułożone w jednej linii. Długość linii będzie zmierzona, a wynik porównany z osiągnięciami innych placówek. Dzięki hojności uczniów i nauczycieli z naszej szkoły udało nam się zebrać ponad 100 złotych! Pieniądze te zostaną przekazane organizacji charytatywnej ,,Wiatrak'', która jest głównym organizatorem akcji w Bydgoszczy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc.
 
 
 
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Statistics

Odsłon : 1249754

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi