15 maja - targi wolontariatu
W dniu 15 maja odbyły się w naszej szkole Targi Wolontariatu. Imprezę została zorganizowana przez  pedagogów szkolnych we współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży. Zaproszeni goście: Fundacja ,,Wiatrak'', Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy ,,Flandria'', Fundacja ,,Dr Clown'', Ośrodek dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem przy ZS nr 29 i Klub Sportowy Transfer prezentowali swoje osiągnięcia i możliwości współpracy na polu wolontariatu uczniom naszej szkoły. Z zainteresowaniem  wysłuchaliśmy przedstawianych treści i sami mając czerwone nosy klaunów uwierzyliśmy w moc czynienia dobra na rzecz drugiego człowieka. Ze szczególnym aplauzem spotkali się nasi uczniowie będący wolontariuszami Fundacji ,,Dr Claun'': Adrianna Kraszkiewicz, Dominika Czerniak i Kamil Dylewicz którzy prezentowali się szczególnie kolorowo.