6 października - eXtreme Geocaching Trial 2016
W czwartek 6 października na terenie LPKiW Myślęcinek odbyła się gra terenowa "eXtreme Geocaching Trial 2016", której organizatorem była Lokalna Grupa Działania "Klub 479" - IVLO, VII LO i IX LO. Uczestnicy gry terenowej mieli za zadanie znaleźć skrytki geocachingowe przygotowane specjalnie na potrzeby gry terenowej. W każdej skrytce znajdowały się pytania, na które uczestnicy zabawy musieli odpowiedzieć. Tegoroczną edycję wygrali uczniowie VII LO w Bydgoszczy. Naszą szkołę reprezentowali Agata Młynarczyk (IIIB), Janek Wolf (IIIB) i Tomek Pietrzak (IB). Zapraszam do obejrzenia fotorelacji na https://www.facebook.com/SKKTEarthwalkers lub w szkolnej galerii ... kliknij tutaj.
 
 

 
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Statistics

Odsłon : 2071076

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi