25.04.2017 - "GIM-eXtreme Geocaching Trial 2017"
We wtorek 25 kwietnia 2017 roku na terenie LPKiW Myślęcinek odbyła się gra terenowa "GIM-eXtreme Geocaching Trial 2017", której organizatorem był "Klub 479" - IVLO, VII LO i IX LO. W turnieju udział wzięło 12 trzyosobowych grup z 11 bydgoskich gimnazjów oraz gimnazjum z Barcina. Uczestnicy gry terenowej mieli za zadanie znaleźć skrytki geocachingowe przygotowane specjalnie na potrzeby gry terenowej oraz punkty, na których stali wolontariusze z zadaniami dla uczestników. Zadania dla uczniów dotyczyły tematyki związanej z geografią, turystyką i krajoznawstwem. Tegoroczną edycję wygrali uczniowie Gimnazjum nr 34 w Bydgoszczy. Nasi uczniowie w składzie Angelika Lingman (2b), Mateusz Raubo (2b) i Mikołaj Stachura (1b) zajęli 6-ste miejsce.  Zapraszam do obejrzenia fotorelacji nahttps://www.facebook.com/SKKTEarthwalkers.