9.05.2017 - Ogromny sukces naszych gimnazjalistów
Dnia  9 maja odbył  się regionalny festiwal naukowy E(x)plory w Toruniu. Jest to największy konkurs naukowy w Polsce dla młodzieży od 13 do 20 lat promujący innowacje i badania naukowe.
W Toruniu swoje pracę prezentowało 20 zespołów wyłonionych we wcześniejszym etapie. Młodzi naukowcy przyjechali z różnych stron Polski, byli uczniowie z Poznania, Gdyni, Gdańska, Konina, Torunia, Wałbrzycha, Krakowa i Bydgoszczy.
Największa pula nagród trafiła do Bydgoszczy, a to za sprawą dwóch drużyny z naszego gimnazjum. Te drużyny to zespół w składzie Dorian Żarna i Wiktor Kuś z projektem ,,Innowacyjna jednostka napędowa'', projekt prowadzony przez panią Kamillę Tuźińską i druga drużyna w składzie: Maria Białoszyńska i Amelia Gromada z z pracą ,,Jagody Goi - superfood czy chwyt marketingowy'', projekt pod opieką pani Agaty Opaski i Kamilli Tuźińskiej.
Marysia i Amelia otrzymały wyróżnienie od kujawsko-pomorskiej wicekurator oświaty Pani Marii Mazurkiewicz za najlepszą pracę badawczą oraz  wyróżnienie od Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a Dorian i Wiktor, oprócz wyróżnienia od Województwa Kujawsko-Pomorskiego,  otrzymali również nagrodę specjalną  Prezesa Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji oraz akredytację na Finał Konkursu Naukowego Explory 2017 Gdynia Explory week październik 2017. Jesteśmy dumni! Gratulujemy i trzymamy kciuki za Gdynię!
 
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Statistics

Odsłon : 1249759

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi