20.05.2017 - Uczestniczymy w kolejnym wolontariacie
Z dumą informujemy, że wolontariusze IX LO pozytywnie przeszli długą drogę rekrutacji w PZPN na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej U21.  W miniony weekend odbyło się kolejne szkolenie z zakresu organizacji pracy podczas mistrzostw. Za sobą mamy też szkolenia bhp i pierwszej pomocy. 
Adrianna Budziak, Maja Kujawa, Paulina Rozalew, Szymon Rydzewski oraz nasz absolwent Paweł Gralak wraz z opiekunem wolontariuszy p. Aleksandrą Achler - Wesołowską intensywnie pracują nad przygotowaniami do organizacji Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się w czerwcu w Bydgoszczy.  Natomiast w lipcu nasi wolontariusze będą zaangażowani w pomoc podczas organizacji Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce U23. 
To kolejne międzynarodowe zawody, podczas których nasi uczniowie angażują się w wolontariat i promują nasze miasto. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naFanpagu szkoły ... kliknij tutaj.
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Statistics

Odsłon : 1249779

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi