Kronika 2017-2018
Zdjęcia z zakończenia klas III liceum
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z  zakończenia klas III liceum, jakie odbyło się 30 kwietnia w Kinie Helios. Zdjęcia znajdują się na naszym FanPagu na FB ... proszę kliknąć tutaj.

TVP3 w naszej szkole
W dniu 30 kwietnia telewizja TVP3  na swoich łamach przedstawiła krótki reportaż z rozpoczęcia egzaminów międzynarodwych w naszej szkole. Zapraszamy do obejrzenia nagrania ... kliknij tutaj.

Zdjęcia z Drzwi Otwartych
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Drzwi Otwartych naszej szkoły, które odbyły się 21 kwietnia na naszym Fanpagu FB ... proszę kliknij tutaj

Gala finałowa II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki
Miło nam poinformować, że 13 kwietnia 2018r. w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala finałowa II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki. Sam Konkurs jest owocem wieloletniej, bardzo dobrej współpracy pomiędzy Zespołem Szkół nr 4 w Bydgoszczy, a Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy. W tegorocznej edycji wzięło udział 39 szkół średnich między innymi z Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Żnina, Włocławka, Grudziądza, Solca Kujawskiego, Mogilna, Świecia n/Wisłą i innych miejscowości naszego województwa. Zadaniem finalistów, którzy z powodzeniem przebrnęli przez etap szkolny i regionalny, było przedstawienie prezentacji na jeden z 20 tematów zaproponowanych przez organizatorów, oraz rozmowa z członkami Komisji Konkursowej w skład której weszli przedstawiciele sponsorów oraz organizatorów Konkursu: p. Jowanka Różańska, p. Karolina Waligóra, p. Katarzyna Kowalik-Leśniewska, p. Agnieszka Ługowska.
Decyzją Komisji Konkursowej laureatką I miejsce została Dominika Lasota z VI LiceumOgólnokształcącego w Bydgoszczy. Drugie miejsce zdobył Illia Smyrnov z Zespołu SzkółUniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jurorzy zdecydowali się przyznać dwa trzecie miejsca ex aequo, które przypadły Maciejowi Sioch z II Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu i Janowi Chojnowskiemu z IX Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy.

Serdecznie gratulujemy laureatom i finalistom. Dziękujemy wszystkim sponsorom za wspaniałe nagrody. Dziękujemy nauczycielom ? opiekunom finalistów za pomoc, którą okazali Państwo w przygotowaniu swoich uczniów. Dziękujemy zaproszonym gościom, rodzicom za przybycie. Dziękujemy uczniom klasy 3b Gimnazjum nr 17, oraz 2C IX Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy za pomoc w organizacji i prowadzeniu gali finałowej. Dziękujemy Emilii Kochańskiej za fantastyczny występ wokalny. Organizatorami Konkursu są: p. Olgierd Rogoziński (pomysłodawca konkursu), p. KatarzynaKowalik-Leśniewska, p. Marcin Czarnota: IX Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Nowakowskiego w Bydgoszczy, p. prof. Irena Kudlińska, Katedra Lingwistyki Stosowanej, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. Następna edycja już niebawem, .. w lutym 2019r. Serdecznie zapraszamy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finału  na naszym Fanpagu ... kliknij tutaj.

Rozdanie Oskarów
4  kwietnia 2017 już po raz 23 odbyła się szkolna gala rozdania Oscarów. Uczniowie klas pierwszych i drugich liceum przygotowali filmy w języku angielskim, na podstawie książek angielskich autorów. Odkryciem tegorocznej gali został film pt."IT", którego twórcy zwyciężyli w 5 kategoriach w tym za Best Picture.
Laureatami tegorocznych Oscarów zostali:
Best Poster - Before I Fall
Best Male/Female Switch - Karolina Mowińska i Nicole Pulkowska
Best Guest Performance - Lech Korzeb
Best Breakthrough Performance - Nicole Pulkowska
Best Cinematography - No Bydgoszcz for Old Men
Best On-Screen Duo - Nicole Frydrych i Helena Szafkowska
Best Editing - Dexter
Best Supporting Actor - Karol Jackowiak
Best supporting actress - ex aequo Anna Gęsińska i Katarzyna Matuszewska
Best Script - Agnieszka Kapka
Best Director - Jan Chojnowski
Best Actress - Nicole Pulkowska
Best Actor - Dorian Mościcki
Best Running - Forrest Gump
Best Picture - IT
Wszystkim nominowanym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia można zobaczyć na naszym FanPagu ... kliknij tutaj

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>