15.09.2017 - Gratulujemy!!`!
Dnia 15 września 2017r.  w budynku Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu,,Booktalking - Niech połączy nas książka!!!'' Przedmiotem konkursu był film w formacie MP4 o długości do 7 minut prezentujący polecaną przez uczniów gimnazjum lub liceum książkę metodą booktalkingu. W kategorii  szkół ponadgimnazjalnych podopieczni Pani Ewa Żukowskiej-Ciecierskiej zdominowali konkurs i zdobyli prawie wszystkie nagrody:  I miejsce zajęła Nadia Szumiło kl. IIA,  III miejsce Hubert Lewandowski kl. IIA. Wyróżnienia zdobyli: Dorota Rutkowska kl. III B, Natalia Moskowicz kl. IIIA, Filip Malicki kl. IIIB. Nagroda Dyrektora PBW otrzymali: Jakub Gliszczyński kl. IIIA, Jakub Rajs kl. IIA.

W kategorii szkół gimnazjalnych również wiedli prym uczniowie p.E. Żukowskiej-Ciecierskiej. I miejsce zajęła Julia Bodanka z kl.2b (na zdjęciu), II miejsce Maria Ciesielska z kl. 2b, III miejsce Jagoda Brzeska z kl. 2 b, Lila Rudaś (kl.2b) i Adam Bednarek (również klasa 2b) otrzymali wyróżnienia Dyrektora Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej.

Film zdobywczyni pierwszego miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - Nadii Szumiło  został pokazany na Konferencji Uniwersyteckiej! Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych projektach o konkursach!

Odsłon : 2056789