28.05.2018 - Spotkanie koordynatorów programu Erasmus+
W dniach 28-29 w Sofii odbyło się robocze spotkanie koordynatorów programu Erasmus+ "Futureyezing". Nauczyciele ze szkół partnerskich ze Szwecji, Bułgarii, Hiszpanii i Polski podsumowali pracę i realizację celów programowych w pierwszym roku współpracy. W czasie wizyty w Sofii zaplanowano też termin następnyego spotkania koordynatorów oraz program kolejnej wymiany uczniów. Będzie oan mieć miejsce w dniach 11-17 listopada 2018 r. w Vic w Hiszpanii. Koordynator projektu Zespołu Szkół nr 4  p.Renata Kujawa będzie pracować z grupą naszych uczniów nad przygotowaniem zadań wynikających z założeń projektowych. Tematem wiodącym kolejnej wymiany będzie Ochrona środowiska naturalnego.
 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości 

Statistics

Odsłon : 2070877

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi