Sprawozdanie z biwaku
Wiktorowo 2007

W dniach 13-14 września odbył się biwak integracyjny klas pierwszych w Wiktorowie - małej, urokliwej miejscowości (bez zasięgu). Nasi opiekunowie wymyślili nam wiele atrakcji, więc się nie nudziliśmy.

Czwartek:

Gdy dojechaliśmy rozdano nam klucze do pokoi. Następnie poszliśmy na spacer do lasu. Ponieważ pogoda była piękna przyjemnie spędziliśmy czas. Do ośrodka wróciliśmy trochę zmęczeni. Chwilę później był pyszny obiad, a po nim klasy po kolei miały spotkania z panią pedagog. W tym samym czasie trwały również zawody między klasami na przeciąganie liny. Wszyscy walczyli dzielnie ale zwyciężyła klasa 1b, zaraz za nią 1a, a na ostatnim miejscu klasa 1c. Po zawodach poszliśmy na ściankę wspinaczkową. Było bardzo wielu chętnych. Około godz.19:00 zjedliśmy kolację a później poszliśmy na ognisko. Było bardzo wesoło, wszyscy śpiewali i wygłupiali się. Natomiast po ognisku odbyła sie dyskoteka. Większość osób tańczyła i bawiła się. Około godz. 23:00 wróciliśmy do pokoi i poszliśmy spać.

Piątek:

O 9:00 zjedliśmy śniadanie, następnie kontynuowaliśmy zawody sportowe. Po zawodach, mieliśmy możliwość strzelania z różnych broni: wiatrówki, broni krótkiej i łuku. To były bardzo ciekawe i fajne zajęcia. Po strzelaniu odbyła sie lekcja z wychowawcami. Coraz lepiej sie poznawaliśmy, było bardzo miło. Następnie mieliśmy czas dla siebie. Mogliśmy porozmawiać i lepiej się poznać. O godz. 16:00 wyjechaliśmy do Bydgoszczy.

Na tym biwaku zawiązaliśmy pierwsze znajomości i przyjaźnie. Był to mile spędzony czas. Wszyscy świetnie się bawili.

Odsłon : 1912076