MC Company

Młodzi, ambitni i zdolni - MC Company.

 

Company to grupa teatralna złożona z młodych, ambitnych uczniów chętnych poświęcić swój wolny czas aby poszerzyć horyzonty. Grupa została założona w 2004 roku przez Marcina Czarnote - nauczyciela języka angielskiego z 9 Liceum Ogólnokształcącego. W każdy sobotni poranek członkowie grupy spotykają się w szkolnej stołówce aby przeprowadzić próby i przedyskutować nowe pomysły. Marcin Czarnota, jak przystało na prawdziwego przywódce, korzysta ze swoich wcześniejszych doświadczeń związanych z teatrem służąc zawsze dobrą radą i celnymi uwagami. W międzyczasie jest dla swoich podopiecznych nie tylko nauczycielem ale też przyjacielem. Głównym celem grupy jest dostarczanie rozrywki publiczności ale także jak przystało na artystów, przekazanie widowni istotne treści. Praca nad scenariuszem i każdym pozostałym elementem przedstawienia wymaga, jak głosi motto grupy 'serca do walki i ambicji'. Wystawienie sztuki nie jest łatwym zadaniem i wymaga przygotowanie sceny, kostiumów i mnóstwa rekwizytów, a każdy z tych elementów jest kluczowy dla końcowego efektu. MC Company osiągnęła wiele sukcesów zarówna na arenie lokalnej jak i międzynarodowej. Największym osiągnięciem grupy pozostaje zajęcie drugiego miejsca w konkursie 'Shakespeare Competition' w 2008 roku. Konkurs odbył się w 'Topolówce' szkole z Gdyni także uczestniczącej w programie matury międzynarodowej. W zawodach uczestniczyły szkoły między innymi z Danii i Anglii. Aktorzy grupy lubią występy przed dużą publicznością jednak największym wyzwaniem są przedstawienia dla ich kolegów ze szkoły. Podczas nich młodzi adepci sztuki aktorskiej muszą dać z siebie wszystko aby zadowolić przybyłych i zachować sławę i szacunek na który z pewnością zasługują.

Zapraszamy do polubienia i obejrzenia Fanpagu MC Company ... kliknij tutaj

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć w szkolnej galerii lub na fanpagu naszej szkoły

  

The Shadow over Main 

Romeo and Juliet 2015 

The Witches of Shakespeare 2012

Najlepsze zdjęcia MC Company

Drama Jamboree 1 kwietnia 2011 

Pałac Młodzieży 10 kwietnia 2011

Grupa Teatralna MC Company 2009

 

[tłum. Kamil Bojarski]

 

Więcej artykułów.

 

 

 

Patron szkoły

   

     Tadeusz Nowakowski 

IB

Ważne

 

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

LogowanieProgramy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 
 
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Statistics

Odsłon : 2053114

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi