Informacja o wolontariacie
Poniedziałek, 07 Sierpień 2017 06:48
Kierując się słowami Thomasa Jeffersona: ,,Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością'', zachęcamy uczniów IX Liceum  Ogólnokształcącego do czynnego udziału w wolontariacie nie tylko w Polsce ale i na świecie. Pan Mark Rafael Nowakowski, podczas wizyty w IX Liceum Ogólnokształcącym, mówił o wielkiej potrzebie pomagania i wspierania innych. To dzięki jego słowom a także informacjom pełnoletni uczniowie naszej szkoły mogą wypełniać misję niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Poniżej zamieszczamy niezbędne linki:

Greece
1. Lesvos, Together for Better Days.
2. Lesvos, piekne miejsce, gdzie wolontariat wiele osiaga.

3. Italy

4. Giovent? in Missione
contact Enos e Margherita Nolli
Via Sciarelli 1