,,Wszystkie dzieci - poza jednym - dorastają"
Czwartek, 30 Listopad 2017 19:12

,,Wszystkie dzieci - poza jednym - dorastają" - to jeden z najbardziej znanych cytatów z powieści autorstwa Jamesa Matthew Barrie'go pt. "Peter Pan".  Jego znaczenie poznali uczniowie klas dwujęzycznych  2 ag, 2 bg, oraz 2 cg Gimnazjum nr 17 oraz klasa VII Szkoły Podstawowej nr 30, którzy wzięli udział w spektaklu "Peter Pan" w języku angielskim retransmitowanym z National Theatre z Londynu. Spektakl obejrzeliśmy na ekranie kina Helios. Przedstawienie przeniosło nas w magiczny świat dzieci, które we wzruszający sposób pokazały siłę marzeń i opowiedziały o potrzebie miłości, w świecie który nie jest idealny.  Spektakl wypełniony był piękną oprawą muzyczną, pomysłowymi rozwiązaniami scenicznymi, wieloma zabawnymi sytuacjami, a przede wszystkim dostarczył nam wzruszeń i wspaniałych wrażeń językowych.