Zapraszamy!!!
Poniedziałek, 04 Grudzień 2017 06:24

Jesteśmy grupką znajomych z naszego liceum, która podjęła wyzwanie zrobienia czegoś na większą skale w ramach projektu CAS. Pomysł narodził się dzięki temu,że wszyscy kochamy muzykę, a przede wszystkim różne gatunki, dlatego chcieliśmy połączyć przyjemność z pomocą dla innych w postaci muzycznego performancu, z którego zebrane pieniążki pójdą na szczytny cel. Pragniemy zaprosić każdego, od maluszka do licealisty po nauczycieli, rodziców oraz dziadków na nasz koncert charytatywny na rzecz szkoły w Ndumuru. Chcemy zebrać jak największą ilość pieniążków dla dzieci z Kenii, aby wyposażyć ich szkołę w pełni ławkami i artykułami papierniczymi. W zeszłym tygodniu byliśmy w radiu, aby bardziej nagłośni naszą akcje. Możecie nas tutaj posłuchać! http://www.radiopik.pl/139,2,regionalny-punkt-widzeniaTydzień przed koncertem, 5.12 odbędzie się kiermasz z pysznymi smakołykami, które pomaga nam przygotować cała szkoła! W tym dniu także odwiedzi naszą szkołę Pani Joanna Kotwicka, która od godziny 13;40 będzie prowadzić prelekcje dla różnych klas.Ostatnim punktem naszego projektu jest koncert, o którym wspominałam na początku, odbędzie się 14.12 w klubie Mózg przy ul. Parkowej 2 miedzy godziną 19-22, jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich chętnych lubiących muzykę ludzi byśmy spędzili te parę chwil w życiu w miłej atmosferze, czekamy na Was z niecierpliwością oraz z małymi niespodziankami w trakcie muzycznych rewolucji, ponieważ przygotowaliśmy loterię, w której niektóre bilety wygrywają coś małego z drugiej strony świata.