,,Młodzi czują - Dla dzieci z Nadmuru w Afryce''
Wtorek, 30 Styczeń 2018 07:21
14 grudnia odbył sie finał naszego projektu ,,Młodzi czują - Dla dzieci z Nadmuru w Afryce'', którym był koncert trzech kapel oraz jednego solisty - Doriana Mościckiego, naszego kolegi ze szkoły. Wszystko wyszło idealnie, bardzo dziekujemy każdej osobie która przyszła, było Was tak dużo! Obstawialiśmy ok. 100 osób a przyszło Was dwukrotnie więcej. Dzięki Wam udało nam się zebrać pełną kwotę, niedługo ławki do szkoły w Ndumuru zostaną zakupione a już w lipcu dotrą tam pierwszym transportem! Bardzo cieszymy się, że całe przedsięwzięcie wyszło jak miało, a Wasze uśmiechy i miłe komentarze były najlepszą nagrodą, podziękowaniami i motywacją. Chcielibyśmy na koniec bardzo podziękować także Pani Laudzie,która pomagała nam z przebiegiem projektu oraz nas motywowała w gorszych chwilach, któe oczywiście przy jakiejkolwiek organizacji takiego eventu się pojawiają. Oczywiście podziękowania także należą się całemu gronowi nauczycieli oraz dyrektorom naszej szkoły. Nie zapominając o sponsorach, którzy wsparli nas finansowo jak i dali od siebie rzeczy, które mogliście wygrać na loterii. Jeszcze raz dziękujemy z całych naszych serduszek, że tak bardzo nam pomogliście wsparciem, bo dzięki Wam to wszystko nie miałoby sensu. Każdy z Was oddał coś i wniósł do naszego projektu,  dziękujemy! I mamy nadzieję, że dzięki temu poszerzyliśmy Waszą perspektywę na świat!" Zapraszam do obejrzenia zdjęć na naszym Fanpagu ... proszę kliknąć tutaj.