Relacja z ,,Walentynek nie tylko dla zakochanych''
Niedziela, 18 Luty 2018 19:45
Akcja charytatywna ,,Walentynki nie tylko dla zakochanych''  została po raz kolejny przeprowadzona przez Samorząd Uczniowski ZS nr 4 w Bydgoszczy pod opieką p. Dawida Urbańskiego z inicjatywy Pani Kasi Kowalik-Leśniewskiej.  Idea połączenia słodkiego świętowania ze szlachetnym celem ponownie spotkała się z pozytywną odpowiedzią oraz bardzo dużym zaangażowaniem uczniów całej szkoły, IX Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum nr 17.  Z okazji Tłustego Czwartku oraz Walentynek uczniowie upiekli pyszne pączki, piękne babeczki i inne smaczne słodkości dając w ten sposób wyraz swojemu talentowi kulinarnemu oraz wielkiemu sercu, które zaprocentuje pomocą dla dzieci, których małe serca potrzebują leczenia kardiochirurgicznego.  Wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w akcję Tłustego Czwartku               i  ,,Walentynek nie tylko dla zakochanych'' piekąc oraz kupując słodkości bardzo dziękujemy za wspólne świętowanie.  Dziękujemy także klasom 1 BL oraz 2 ag za szczególne zaangażowanie w obsługę stoiska, poświęcony czas oraz miłą atmosferę, która towarzyszyła akcji.  Pieniądze zebrane podczas akcji ,,Walentynki nie tylko dla zakochanych'' wesprą Fundację Serce Dziecka, która działa na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca - http://www.sercedziecka.org.pl. Zdjęcia można obejrzeć na naszym FanPagu... kliknij tutaj.

Odsłon : 2003376