Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!
Poniedziałek, 12 Marzec 2018 11:36
8 marca odbył się już XV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej. Do finałowych zmagań pod opieką p. Katarzyny Damskiej przygotowywały się dwie uczennice z klasy 2b naszego gimnazjum -Oliwia Skonieczna i Lila Rudaś. Była to świetna okazja, aby nie tylko szlifować umiejętności recytatorskie, ale też poznać poezję bydgoskich twórców takich jak Zdzisław Pruss czy Barbara Jendrzejewska. W Galerii Miejskiej bwa spotkało się 16 finalistów z różnych miast naszego regionu. Profesjonalne jury, w skład którego m.in. weszli Aktor Mieczysław Franaszek i poetka Jolanta Baziak, doceniło recytację w wykonaniu OLIWII SKONIECZNEJ, przyznając uczennicy wyróżnienie.  Naszym finalistkom serdecznie gratulujemy dobrego występu!