Gratulacje dla Dawida
Poniedziałek, 19 Marzec 2018 07:34
Z ogromną radością informujemy, że w dniu 15 marca uczeń klasy 3C naszego liceum oraz absolwent Gimnazjum 17 - DAWID SIEMBRZUCH zdobył wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie "Translation Master", którego finał odbył się w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej we Włocławku. Dawid znalazł się w zaszczytnym gronie 6 najlepszych młodych tłumaczy w Polsce! Zadaniem uczestników finału było przetłumaczenie dwóch tekstów na język polski  lub angielski. Dawid, jako jedyny reprezentant naszego miasta w finale, wywiązał się z tego zadania znakomicie. W konkursie wzięło udział ok. 130 szkół średnich m.in ze Szczecina, Gdańska, Gdyni, Warszawy, Torunia, Poznania, Włocławka.  Honorowy patronat nad Konkursem objęli  m.in: Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty oraz Prezydent Miasta Włocławek.

GRATULUJEMY

Odsłon : 1975392