Przegląd talentów
Poniedziałek, 10 Wrzesień 2018 03:56
Drodzy Uczniowie!
Zapraszamy do udziału w 7 szkolnym przeglądzie talentów!!! Tradycyjnie zachęcamy młodzież naszej szkoły do zaprezentowania swoich talentów w następujących kategoriach: plastyka,fotografia, literatura, taniec i muzyka.

•  W celu uczestnictwa w przeglądzie talentów plastycznych należy przygotować 2 prace plastyczne w dowolnym stylu i o dowolnej tematyce.
  • Uczniowie chcący zaprezentować się w kategorii fotograficznej muszą przygotować 6 zdjęć własnego autorstwa (temat i format dowolny).
  • W kategorii literatura należy popisać się fragmentem opowiadania własnego autorstwa(do 2 stron A4, czcionka Calibri 14) lub dwoma wierszami własnego autorstwa(czcionka Calibri 14).
  • Prace będą prezentowane na szkolnych korytarzach  od 15.10 do  26.10. Tancerze i muzycy zaprezentują się podczas koncertu przed społecznością szkolną 26 października.
  • Niezmiennie jurorami jesteście Wy -uczniowie naszej szkoły. Głosowanie odbędzie się  podczas zwiedzania wystaw ,w trakcie godzin wychowawczych, w drugim tygodniu przeglądu. Na parterze i pierwszym piętrze będą stanowiska organizatorów, przy których uczniowie będą oddawać swoje głosy.
  • Jeśli chcecie wziąć udział należy zgłosić wolę uczestnictwa  do 21 września . Zapisy przyjmuje pani Katarzyna Siecińska.  Prace  natomiast muszą być dostarczone do 10 października do p.Siecińskiej.

Odsłon : 1974666