Sukces Adriana Kondrackiwgo
Wtorek, 18 Wrzesień 2018 06:44
Uczniowie Gimnazjum nr 17 łączą naukę z treningami sportowymi w bydgoskich klubach sportowych, osiągając liczne sukcesy i rozwijając swoje pasje.  Adrian Kondracki z klasy 3 ag trenuje wioślarstwo w  Bydgoskim Towarzystwie Wioślarskim. W sobotę 15 września odbyły się Mistrzostwa Województwa na torze regatowym Brdyujście, podczas których Adrian Kondracki zdobył wraz z kolegami srebrny medal na czwórce podwójnej bez sternika.  Przypomnijmy, że w sierpniu 2017 Adrian zdobył srebrny medal w Wioślarskich Mistrzostwach Polski na Malcie w Poznaniu, w grudniu 2017 roku zajął I miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego na Ergonometrze Wioślarskim.  Wierzymy, że sportowa kariera Adriana nadal będzie się rozwijała.  Gratulując sukcesów życzymy kolejnych medali na następnych zawodach!

Odsłon : 2004733