Osiągnięcia Gimnazjum 2012-2013
Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego 
  •  Gruszka Daria kl. 2a
  • Grzankowska Natalia  kl. 3a
  • Kalista Weronika  kl. 3b
  • Kościcki Mateusz  kl. 3c
  • Michalski Maksymilian  kl. 3a
  • Ornowska Katarzyna  kl.1b
  • Piliszczuk Alicja  kl. 3a
  • Rybska Agata  kl. 3a
  • Rydzewski Szymon  kl. 1a
  • Skiba Tamara  kl.2c
  • Sołtysik Sabina kl.1a
  • Zalewska Julia  kl. 3a


 Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego 
 
  •  Borowiecka Joanna kl. 3a
  • Ciesielska Wiktoria kl. 2a
  • Czerniak Dominika kl. 2a

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii 

  • Czerniak Dominika kl. 2a

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego  

 

  • Kulczewska Weronika kl. 3a 

 

 Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego 

  • Behrendt Jan kl. 3a
  • Czerniak Dominika kl. 2a
  • Gadkowski Mateusz kl. 2c
  • Kryczka Paweł kl. 2b
 
Finalista  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
  •  Słowińska Natalia kl. 3c 
 
Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Historii
  •  Kalista Weronika kl. 3b
 
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Kalista Weronika kl. 3b
  • Zalewska Julia kl. 3a

 

 
 

 
  • Reprezentacja piłki ręcznej w składzie Emilia Kochańska (kl. 1b). Zuzanna Dolata (kl. 1b), Lidia Przybyszewska (kl. 1b), Weronika Brucka (kl. 2c), Magdalena Marer (kl. 3c), Magdalena Szulc (kl. 3c), Karolina Podlawska (kl. 2b), Marta Mikołajczewska (kl. 2b), Paulina Frydryszak (kl. 2c), Izabela Piwecka (kl. 1c), Adrianna Budziak (kl. 2c) III m-ce w Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży w rywalizacji szkół gimnazjalnych.
  • Chłopecki Hubert, Świeczerewski Sebastian, Malicki Filip, Grabowski Marcin, Walkowski Mateusz - IV miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych
  • Korzyczka Anna, Rybacka Paulina, Janakowska Sara, Fabrowska Julia, Rutkowska Maria, Dolata Zuzanna, Glanert Wiktoria, Jagowdzik Marta, Jagowdzik Bogna - IV i V miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych
  • Weronika Gąsiewska i Justyna Jodłowska (kl. 2b) - II miejsce w konkursie historycznym "Jeden z wyklętych. Generał Aleksander Krzyżanowski - Wilk"
  • Weronika Kalista i Alicja Mrozińska (kl. 3b) - III miejsce w konkursie historycznym "Jeden z wyklętych. Generał Aleksander Krzyżanowski - Wilk"
  • Natalia Seweryńska (kl. 1a) - II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Wybranych Krajach Anglojęzycznych - Zjednoczone Królestwo
  • Weronika Kalista (kl. 3b) - IV miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Wybranych Krajach Anglojęzycznych - Zjednoczone Królestwo
  • Marcin Grabowski (k, 3b) - udział w II etapie Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • Emilia Kochańska (kl. 1b) - II miejsce w Konkursie Piosenki Niezapomnianej
  • Oliwia Chmielewska, Sara Jankowska - III miejsce w konkursie ,,Leon Wyczółkowski i ja'', Maja Kujawa, Klaudia Jaruzal wyróżnienie w konkursie ,,Leon Wyczółkowski i ja''
  • III m. w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i awans do Finału Wojewódzkiego- VIII m. w pływaniu (Anna Korzycka, Marta Rutkowska, Julia Fabrowska, Sara Janakowska, Paulina Rybacka)
  • VI m. w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych Chłopców w pływaniu
  • II m. w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i awans do Finału Wojewódzkiego w piłce ręcznej(Magdalena Marer, Magdalena Szulc, Joanna Skórcz, Karolina Podlawska, Julia Tomaszewska, Marta Mikołajczewska, Weronika Brucka, Lidia Przybysz, Paulina Frydryszak, Adrianna Budziak, Izabella Piwecka, Zuzanna Dolata, Emilia Kochańska)
  • V m. dziewcząt i VIII m. chłopców w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych w unihokeju
  • Udział w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców w Piłce Nożnej, Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt w Piłce Siatkowej.
  • Alicja Mrozińska (kl. 3b) - I miejsce w miejskim konkursie literackim "Młody scenarzysta"
  • Wojtek Kowalewski (kl. 3b) i Hubert Drążkowski (kl. 2a) - II miejsce w miejskim konkursie interdyscyplinarnym "Omnibus"
  • Wiktoria Szott (kl. 3c) i Emilia Kochańska(kl. 1b) - tytuł Laureata w konkursie "Zaduszki artystyczne" ? VI Festiwal Piosenki Niezapomnianej (MDK 2)
  • Maciej Pawelec (kl. 1c) - tytuł Laureata w konkursie "Malowanie światłem ? fotografie inspirowane obrazami Leona Wyczółkowskiego"
  • Marek Trepkowski (kl. 1b) - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mam na imię Leonardo, a Ty?"
  • Alicja Krucień (kl. 2b) - tytuł Laureata w konkursie plastycznym "Najciekawsza choinka bożonarodzeniowa"
  • Wiktoria Opoń (kl. 2c) i Urszula Jaroszek (kl. 3c) - tytuł Laureata w konkursie "Malarskie interpretacje twórczości Leona Wyczółkowskiego"
  • Alicja Erdmann (kl. 3c) - I miejsce, Weronika Brucka (kl. 2c) - II miejsce, Oliwia Jastrowska (kl. 3c) - III miejsce, Justyna Jodłowska (kl. 3b) - wyróżnienie w konkursie szkolnym "Jan Paweł II - Papież rodziny"
  • Aleksandra Borkowska (kl. 1a) - I miejsce, Paulina Kowalska (kl. 1c) - wyróżnienie w konkursie szkolnym "Październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej"
  • Emilia Kochańska (kl. 1b) - I miejsce, Aleksandra Wyrzykowska (kl. 2a) - II miejsce, Emilia Kochańska (kl. 1b), Filip Grządziel (kl. 1c), Kamil Chełminiak (kl. 2b) - III miejsce, Dorota Rutkowska (kl. 1c), Weronika Zakrzewska (kl. 1c) - wyróżnienie w konkursie szkolnym "Kolęda i pastorałka w języku obcym"
  • Patryk Pawlikowski (kl. 2c), Emma Burchardt (kl. 2c) - I miejsce, Małgorzata Piaskowska (IX LO), Oliwia Jastrowska, Paulina Sagalara, Sandra Bernata (kl. 3c) - II miejsce, Patryk Pawlikowski (kl. 2c) - III miejsce w konkursie plastycznym (konkurs szkolny) - "Święty Mikołaj"
  • Natalia Seweryńska (kl. 1a) - II miejsce, Weronika Kalista (kl. 3b) - IV miejsce w I Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Wybranych Krajach Anglojęzycznych - Zjednoczone Królestwo
  • Marika Obrębska(kl. 2b) - I miejsce, Aleksandra Marek(kl. 2b) - III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w języku angielskim "Let Your Soul Speak"
  • Steve Liebich, Tomasz Rumiński, Sylwia Kleeman, Karolina Podlawska, Jakub Sołtysik (kl. 2b) - nagrodzenie w szkolnym konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii "Sherlock Holmes"
  • Aleksandra Buszka (kl. 3c) - I miejsce,  Weronika Kalista (kl. 3b) - II miejsce, Kamil Chełminiak (kl. 2b) - III miejsce,  Alicja Mrozińska (kl 3b) - wyróżnienie - w Międzyszkolnym Konkursu Krasomówczym "SPEAK AS IF YOU WERE..."
  • Alicja Krucień (kl. 2b), Kinga Stobierska (kl. 2c) i Maksymilian Michalski  (kl. 3a) I miejsce w IV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego  - BEST ENGLISH SPELLER
  • Weronika Kulczewska (kl. 3a)  - III miejsce w II Bydgoskich Potyczkach Ortograficznych.
  • Agnieszka Rosołowska (kl. 3b), Marta Rutkowska  (kl. 3b) drużynowo II miejsce w konkursie historycznym ,Zbrodnia katyńska. Stosunki polsko-radzieckie w latach 1939-1943''. Konkurs, zorganizowany przez Gimnazjum nr 16 w Bydgoszczy
  • Magdalena Walecka (kl. 2b)  - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Kto ucieka od historii, tego historia dogoni. W 150. rocznicę wybuchu powstania styczniowego 1863-2013"
  •  Lena Rydlewska (kl.  2c)   - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Kto ucieka od historii, tego historia dogoni. W 150. rocznicę wybuchu powstania styczniowego 1863-2013"
  • Sara Janakowska (kl. 2a) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim ,,Bydgoskie Pejzaże'' organizowanym przez Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
  • Julia Fabrowska (kl. 1a) - wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  • Filip Grządziel (kl. 1c) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  • Zuzanna Dolata (kl. 1b) - wyróżnienie w Lidze Zadaniowej
  • Dominika Czerniak (kl. 2a) -  I miejsce w  Konkursie Miejskim Obliczenia w Geografii
  • Lidia Przybyszewska (kl. 2c) -  II miejsce w  Konkursie Miejskim Obliczenia w Geografii
  • Alicja Mrozińska (kl. 3b)  I miejsce w międzywojewódzkim konkursie na komiks o Mikołaju Koperniku organizowany przez Pedagogiczna Bibliotekę  Wojewódzką im. M. Rejewskiego i Warmińsko - Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną im. T. Kotarbińskiego
  •  Aleksandra Kustra (kl. 3a) i Zuzanna Staszczyszyn (kl. 2a) wyróżnienie w międzywojewódzkim konkursie na komiks o Mikołaju Koperniku organizowany przez Pedagogiczna Bibliotekę  Wojewódzką im. M. Rejewskiego i Warmińsko - Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną im. T. Kotarbińskiego
  • Kamil Chełminiak (kl. 2b) i Jakub Riegel (kl.2b) - II miejsce w Turnieju Wiedzy Ekologicznej odbywającego się podczas Forum Ochrony Środowiska, organizowanego przez Urząd Miasta w Bydgoszczy
  • Reprezentacja piłki ręcznej w składzie Emilia Kochańska (kl. 1b). Zuzanna Dolata (kl. 1b), Lidia Przybyszewska (kl. 1b), Weronika Brucka (kl. 2c), Magdalena Marer (kl. 3c), Magdalena Szulc (kl. 3c), Karolina Podlawska (kl. 2b), Marta Mikołajczewska (kl. 2b), Paulina Frydryszak (kl. 2c), Izabela Piwecka (kl. 1c), Adrianna Budziak (kl. 2c)  trzecie miejsce w ćwierćfinale mistrzostw województwa kujawsko - pomorskiego
  • Reprezentacja piłki ręcznej (skład wyżej)  2 miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 9 w Bydgoszczy
 
 

Ważne

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 233 gości 

Statistics

Odsłon : 1638061

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi