Osiągnięcia Liceum 2012-2013

 

 
  • Jacob Skumiewski laureat XII miejsca XXXVII Olimpiady Języka Angielskiego
  • Klaudia Breś z klasy IIIC została podwójną mistrzynią Europy juniorek w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego (indywidualnie i drużynowo)
  • Monika Iwańska (kl. IIID) -  VI miejsce w eliminacjach okręgowych sekcji plastycznej XXXVII Olimpiady Artystycznej w Toruniu
  • Inez Czymek, Klaudia Piaskowska, Dajana Jurczak, Julia Kiełpkikowska, Sara Sobczak, Aleksandra Młynarczyk, Aleksandra Matuszewska, Tina Czapiewska, Natalia Karłowicz, Sylwia Pasiecka, Justyna Drygas oraz Magdalena Sułek - III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Bydgoszczy
  • Olga Stolarczyk  kl. Ic- I miejsce w Mistrzostwach Polski w Kumite w Miellcu,  III Miejsce w Mistrzostwach Europy w Kumite (Holndia Drachten)
  • Joanna Popławska,  Laura Rozmarynowska II miejsce w konkursie ,, Leon Wyczółkowski i ja'' - kategoria poezja
  • Jagoda Szmelter, Małgorzata Stróżyńska III miejsce w konkursie ,,Leon Wyczółkowski i ja'' -kategoria poezja
  • Alina Drobyszewa, Oskar Kołacki, Oskar Drąszkowski- wyróżnienie w konkursie ,,Leon Wyczółkowski i ja'' kategoria poezja
  • VII m. w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców w pływaniu
  • II m. w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców ( Łukasz Czysz i Hubert Grzelka) w tenisie stołowym
  • III m. Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt (Inez Czymek, Klaudia Piaskowska, Dajana Jurczak, Julia Kiełpikowska, Sara Sobczak, Aleksandra Młynarczyk, Aleksandra Matuszewska, Tina Czapiewska, Natalia Karłowicz, Sylwia Piasecka, Justyna Drygas i Magdalena Sułek) w sztafetowych biegach przełajowych
  • VII m. Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w sztafetowych biegach przełajowych
  • V m. Mistrzostwa Bydgoszczy w narciarstwie zjazdowym szkół ponadgimnazjalnych:  Jan Szostak Ia, Krzysztof Piotrowicz Ia, Krystian Gaszyński Ib,
  • Udział w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych  Chłopców w Piłce Nożnej, Mistrzostwach Bydgoszczy szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt w Piłce Siatkowej.
  •  
  • Adriana Bachora, Kamila Mikołajczak, Marcelina Kludzikowska, Alina Drobyszewa, Marta Kiełpińska i Patryk Wyżgowski, Joanna Popławska, Damian Karaszewski, Julia Janus, Julia Plińska - zakwalifikowanie się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Językowym "Poliglota w Liceum"
  • Tina Czapiewska (kl. 2B) - udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Stanach Zjednoczonych "Know America 2013"
  • Jagoda Szmelter, Małgosia Stróżyńska, Joanna Popławska, Hubert Wycech - udział w Konkursie Wiedzy o Wybranych Krajach Anglojęzycznych
  • Marta Stolarczyk (kl. 2A) - tytuł Laureata w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w języku angielskim "Let Your Soul Speak"
  • Jacob Skumiewski (kl. 2A) - zakwalifikowanie się do etapu rejonowego w XXXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego
  • Marika Duszyńska (IA), Jakub Jakubczak (IA) i Jan Szostak (IA) -  III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego  - BEST ENGLISH SPELLER
  • Łukasz Czysz (kl. IA) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur


 

 

 

Ważne

 


 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Statistics

Odsłon : 1571606

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi