Osiągnięcia - Liceum 2007-2008

Osiągnięcia Liceum 2007 - 2008:

  • Jakub Włódarczak (IIA) dostał się do II etapu (okręgowego) Olimpiady Matematycznej
  • Reprezentacja szkoły w składzie Michał Włodarski (IIIA), Jakub Włódarczak (IIA) i Urszula Wiśniewska (IIC) uplasowała się na 2 pozycji w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
  • Ewa Jaśkowiak (IIA) i Paula Jurek (IIA) dostały się do ogólnopolskiego etapu konkursu krasomówczego Public Speaking Competition. Ewa Jaśkowiak zajęła I miejsce w Polsce i będzie reprezentować nasz kraj w światowym finale w Londynie w dniach 6-8 maja. Natomiast Paula Jurek dostała wyróżnienie.
  • Przemysław Milla (IIA) zajął pierwsze miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii
  • Patrycja Piotrowska (IA) zajęłą III miejsce w Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii
  • Mateusz Przybylski (IIID), A. Bastan (IIID), Markus LĂtzsch (IIID), W. Bagniewska (IIID), Katarina Schomas (IIA) dostali się do II etapu Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Marta Stańczyk (IIIA) i Mateusz Rutkowski (IIA) zostali lauratami I Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego, organizowanego przez Politechnikę Koszalińską i Liceum Dubois
  • Alicja Miszczuk (IIIA), Marta Stańczyk (IIIA), Michał Szulakiewicz (IIA) i Magda Stachniczek (IIIA) awansowali do II etapu międzyszkolnego konkursu języka angielskiego Maurycy. Alicja Miszczuk zakwalifikowała się do III (finałowego) etapu i zajęła I miejsce, powtarzając swój rezultat z roku 2007.
  • Maciej Ciemny (IA), Alicja Miszczuk (IIIA) i Magda Stachniczek (IIIA) zakwalifikowali się do II etapu IV Olimpiady Języka Angielskiego, organizowanej przez Regent College w Elblągu. Alicja Miszczuk (z czwartym rezultatem) awansowała dalej, do części finałowej. Ostatecznie Alicja Miszczuk zajęła I miejsce w tymże konkursie, jednocześnie zdobywając tytuł laureata.
  • Aleksander Zawodniak zajął III miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w tenisie stołowym
  • Marta Schabowicz zajęła III miejsce w Konkursie Fotograficznym "Bydgoszczan portret własny"
  • Michał Włodarski (IIIA) zajął II miejsce w Mistrzostwach Juniorów w Szachach
  • Robert Łataś (IIA) zajął IV miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Bydgoszczy
  • Jakub Włódarczak (IIA) został laureatem Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny
  • Jakub Włódarczak (IIA) uzyskał wyróżnienie w VII Kujawsko-Pomorskich zawodach Matematycznych im. M. Rejewskiego
  • Alina Leśniewska (IIA), Marcin Zimmermann i Izabela Szymczak zajęli I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz Etykiety"
  • Ewa Jaśkowiak (IIA) została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego
  • Agnieszka Wittkowicz (IIA) zajęła II miejsce w VIII Młodzieżowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Fitness Sportowym
  • Agnieszka Wittkowicz (IIA) zajęła II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Fitness Sportowym
  • Agnieszka Wittkowicz (IIA) zajęła II miejsce w "World Championships", Wilno, Litwa
  • Alicja Miszczuk (IIIA) zdobyła wyróżnienie w Olimpiadzie Języka Angielskiego w etapie rejonowym
  • Markus LĂtzsch (IIID) został uczestnikiem Finału XI Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Ada Barton i Mateusz Przybylski (IIID) zostali uczestnikami II etapu Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Magdalena Stachniczek (IIIA) została finalistką 'The Third English Language Competition'
  • Ewa Jaśkowiak (IIA) zdobyła wyróżnienie w konkursie Public Speaking Competition
  • Karol Soszyński (IIC) oraz Remigiusz Skwarek zostali laureatami III edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej
  • Magdalena Stachniczek (IIIA) zajęła V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Wiedzy o wybranych krajach anglosaskich"
  • Alicja Miszczuk (IIIA) zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Wiedzy o wybranych krajach anglosaskich"
  • Roman Bela (IA) zakwalifikował się po półfinału Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych
  • Przemysław Milla (IIA), Jakub Włódarczak (IIA), Robert Łataś (IIA), Rafał Trojanowski (IIA) oraz Maciej Ciemny (IA) awansowali do II etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla LO
  • Anglojęzyczna grupa teatralna MCCompany (w składzie: Kasia Schomas, Anna Mączko, Dorota Kleister, Ola Buller, Łukasz Tomecki, Wiktor Łoś, Mateusz Gizler, Alicja Miszczuk, Roman Bela, Dorothy Atwell, Ewelina Burnicka, Daria Mikołajska, Filip Harendarski, Iwo Janikowski) zajęła II miejsce w 8th Pomeranian Shakespearian Meetings, I edycja międzynarodowa, organizowanym przez III LO im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku "Topolówka". Ponadto Wiktor Łoś dostał nagrodę, specjalne wyróżnienie dyrektora Topolówki dla najwszechstronniejszego aktora
  • Anglojęzyczna grupa teatralna MCCompany zajęła II miejsce w Drama Jamboree, konkursie teatralnym dla uczniów szkół średnich z województwa, organizowanym przez Niepubliczne NKJO w Bydgoszczy
 

Ważne

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Statistics

Odsłon : 1638247

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi