Osiągnięcia - Gimnazjum - 2007-2008

Osiągnięcia Gimnazjum 2007-2008:

  • Wacław Wiczyński (1a) uzyskał tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Arsenał Pamięci
  • W finale VI Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów I miejsce zajęła Monika Komisarek (3a), II miejsce zajęłą Klaudia Kocurek (3a) a III miejsce zajął Wiktor Specyalski (3a)
  • Marcin Filinger (3a) zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu konkursu geograficznego
  • Kocurek Klaudia (3a; uczennica pani Gabrieli Lubiewskiej), Kletkiewicz Martyna (3a) oraz Jancewicz Marta (3c; uczennica pani Katarzyny Damskiej) zostały laureatkami, a Dominika Kletkiewicz (3a), Monika Janiak (3a), Marta Łanoch (3c) dostały się do trzeciego, wojewódzkiego etapu Konkursu Polonistycznego dla uczniów klas III gimnazjum
  • Marta Łanoch, Paulina Golińska, Philipp Lendle i Monika Strosin dostali się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Marta Łanoch zajęła pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
  • Zespół: Marta Łanoch i Paulina Golińska, zajął pierwsze miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Wielcy Niemcy, Austriacy...
  • Aleksandra Jalus zajęła pierwsze miejsce, a Rossana Quixito i Michalina Matczak otrzymały wyróżnienia w konkursie The importance of not being English - Irish tradition, organizowanym przez Niepubliczne Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy; nauczyciel prowadzący Beata Klein
  • Aleksandra Bryja została finalistką V Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
  • Kajetan Dunst został finalistą konkursu historycznego "Region-Polska-Świat"
  • Tomasz Nowiński wziął udział w Wielkim Finale III edycji międzyszkolnego konkursu historycznego "Droga z Żułowa na Wawel, czyli drogi i rozdroża życia i działalności Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego"
  • Krystyna Kantorska została finalistką, a Arkadiusz Cała został laureatem finału Przedmiotowego Konkursu z Matematyki dla klas III
  • Katarzyna Ellmann została laureatką rejonowego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
  • Emilia Trzepkowska została laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia
  • Andrzej Dacki zdobył I miejsce i tytuł laureata, Patrycja Tomaszewicz zdobyła II miejsce i tytuł laureata, Piotr Dłużewski zdobył III miejsce i tytuł laureata, a Karolina Krzechki zdobyła wyróżnienie i tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Liga zadaniowa"
  • Nicoleta Stypczyńska zajęła II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Wisława Szymborska-jej życie i twórczość"
  • Magdalena Chlebowska zdobyła II miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Poezja przenosi mnie w świat marzeń"
  • Magdalena Chlebowska zajęła III miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Nie samym chlebem żyje człowiek"
  • Klaudia Osmańska zajęła III miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim poświęconym poezji C.K.Norwida
  • Anna Murawska zdobyła I miejsce w miedzyszkolnym konkursie "Moja pierwsza książka"
  • Anna Murawska oraz Patrycja Kołodziej zajęły ex aequo II miejsce w międzyszkolnym konkursie na wiersz własnego autorstwa
  • Drużyna Gimnazjum nr 17, w składzie Michał Woś, Michael Pasek, Samuel Matuszewski, zdobyła III miejsce w VI Konkursie Historycznym dla szkół gimnazjalnych pt. "Świat cywilizacji"
  • Dominika Lang zajęła III miejsce, a Weronika Wiza zdobyła wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Bydgoskie pejzaże"
  • Nina Milewska zdobyła II miejsce w X edycji miejskiego konkursu Srebrna Maska
  • Arkadiusz Czerwiński wziął udział w Wielkim Finale III edycji międzyszkolnego konkursu historycznego "Droga z Żułowa na Wawel, czyli drogi i rozdroża życia i działalności Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego"
  • Olimpia Kosiak zajęła I miejsce w Konkursie Poezji Śpiewanej
  • Amelia Bonin zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla dzieci i młodzieży p.n. "Zaczarowane pióro poezji i prozy"
  • Amanda Wolender zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poezji i Prozy "Zaczarowane pióro poezji i prozy"
  • Kamil Karnowski zajął I miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego do lat 15 w szermierce
  • Kamil Karnowski zdobył Puchar Polski w szermierce do lat 17, w zawodach które odbyły się we Wrocławiu
  • Radosław Radkowski zdobył brązowy medal w "Scorpions Cup" - taekwondo
  • Radosław Radkowski zdobył złoty medal w Międzynarodowych Mistrzostwach Bośni i Heregowiny "Olimpic Open 2007" - taekwondo
  • Radosław Radkowski zdobył brązowy medal w Międzynarodowych Mistrzostwach Czech "Czech Open 2007" - taekwondo
  • Radosław Radkowski zdobył złoty medal w Mistrzostwach Polski Kadetów, Opole
  • Radosław Radkowski zdobył złoty medal w Otwartych Mistrzostwach Bydgoszczy - taekwondo
  • Kamilla Kulessa zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Proza jak poezja"
  • Kamilla Kulessa zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Bydgoska Odsłona Literacka"
  • Marta Łataś zajęła IV miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Bydgoszczy
  • Dominika Kletkiewicz, Martyna Kletkiewicz i Anna Trawicka zajęły II miejsce w Konkursie Wiedzy o Życiu W.Szekspira
  • Katarzyna Ellmann zdobyła wyróżnienie, a Arkadiusz Cała uzyskał bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
  • Kajetan Dunst został finalistą II Wojewódzkiego Konkursu Historii i Wiedzy o Regionie dla Gimnazjalistów
  • Karolina Specht została finalistką VIII Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego o charakterze testowym dla młodzieży gimnazjalnej
  • Tomasz Błażejewski, Michael Pasek i Michał Woś zdobyli I miejsce w Konkursie Wiedzy o Państwach Unii Europejskiej
  • Patrycja Tomaszewicz i Karolina Krzechki zajęły II miejsce w konkursie wiedzy o Irlandii dla bydgoskich gimnazjalistów
 

Ważne

 


 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 139 gości 

Statistics

Odsłon : 1578728

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi