Osiągnięcia Gimnazjum 2013/2014
Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:
 
Konkurs przedmiotowy z historiii dla gimnazjalistów:
  •  Hubert Drążkowski (3a) - finalista
 Konkurs przedmiotowy z biologii dla gimnazjalistów:
  •  Adrianna Kraszkiewicz (3a) -  finalistka,
  • Paulina Rusak (3a)  -finalistka;
 Konkurs przedmiotowy z fizyki dla gimnazjalistów:
  •  Adam Masalski (3b) -  laureat;
Konkurs przedmiotowy z  j. polskiego dla gimnazjalistów:
  • Dominika Czerniak (3a)- finalistka,
  • Michalina Czerwińska (3a)-laureatka
  • Paulina Rusak (3a)- laureatka
Konkurs przedmiotowy z j. angielskiego dla gimnazjalistów:
  • Jan Chojnowski  (1b) - laureat ,
  • Maksymilian Chwiałkowsk(1b)i - laureat,
  • Michalina Czerwińska (3a) - laureatka,
  •  Hubert Drążkowski (3a) - laureat,
  • Mateusz Gadkowski (3c) - laureat,
  • Natalia Lewandowska (1b) - laureatka,
  • Jakub Miszewski (3b) -  laureatka,
  • Bartosz Narodowski (1b) -  finalista,
  • Katarzyna Ornowska (2b) - laureatka,
  • Natalia Seweryńska (2a) - laureatka, 
  • Tamara Skiba (3c) - laureatka;
 Konkurs przedmiotowy z j. francuskiego dla gimnazjalistów:
  •  Wiktoria Ciesielska (3a) - laureatka,
  • Dominika Czerniak (3a) - laureatka,
  • Mateusz Gadkowski (3c) - finalista,
  • Tamara Skiba (3c) - finalistka;

Konkurs przedmiotowy z matematyki dla gimnazjalistów:
  •  Adam Masalski (3b) - finalista,
  • Paulina Rusak (3a) - laureatka;
 
 
Konkurs przedmiotowy z j. niemieckiego dla gimnazjalistów:
  •  Beata Haracewiat (2a)  - laureatka
 
 
Inne konkursy 
  • Paweł Kryczka (3b) II miejsce I Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o NATO
  • Natalia Lewandowska (1b), Alicja Krucień (3b) i Tamara Skiba (3c) - I miejsce w konkurisie  BEST ENGLISH SPELLER 
  • Aleksandra Klocek (2b), Weronika Wiśniewska (2b) - II miejsce,  Jagoda Pasternacka (1a) - III miejsce, Kamil Chełminiak (3b), Paweł Kryczka (3b) - wyróżnienia w konkurs krasomówczy dla uczniów gimnazjów - ,,Speak as if you were''  zorganizowanym w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Bydgoszczy 
  • Kamil Chełminiak, Filip Jurkiewicz, Kuba Miszewski, Paweł Kryczka, Oskar Kołaczek oraz Kuba Riegel - I miejsce w regionalnych rozgrywkach gry planszowej EVOLUTIO
  • Katarzyna Ornowska (2b) - I miejsce w konkursie ,,Blog writer 2013'', organizowanym przez Gimnazjum nr 2
  • Kamil Chełminiak, Filip Jurkiewicz, Paweł Kryczka- II miejsce w konkursie ,,Z Niemcami za pan brat'' .organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
  • Julia Pieczka - I miejsce, Wojciech Jurecki - II miejsce w konkursie na wykonanie prezentacji multimedialnej o Austrii, konkurs międzyszkolnym
  • Steve Liebich (3b) - I miejsce, Oskar Kołaczek (3b) II miejsce w  III Interdyscyplinarnym Konkursie Humanistyczno- Fizyczny ,,Poszukujemy następcy Stanisława Lema'' organizowanym przez VI LO
  • Karolina Wójt (1b), Julia Pieczka (1b)  - I miejsce  w VIII Bydgoskim Konkursie na najlepszy komiks w języku angielskim i niemieckim
  • Dominika Czerniak (3a) - etap okręgowy Olimpiady Języka Francuskiego
  • Steve Liebich (3b) -  I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Młody scenarzysta"
  • Steve Liebich (3b) - I miejsce, Marika Obrębska - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Obrazy bydgoskich mistrzów malarstwa w literackich odsłonach"
  • Kalina Wiczyńska (1a) - I miejsce  (kategoria literacka),Marta Reklin (2a) - wyróżnienie (kategoria plastyczna), atalia Jóźwicka z (2a), Aleksandra Derecka (1a) - wyróżnienie (kategoria taniec) w XIII edycji konkursu "GIM- ART" organizowanego przez Gimnazjum nr 29 w Bydgoszczy
  • Aleksandra Niedzielska (2a)  -wyróżnienie w  miejskim konkursie literacko- plastycznym "Mój Van Gogh" zorganizowanym przez ZS nr 10 i WSG, w kategorii plastycznej
  •  Kamil Chełminiak (3b) Marta Mikołajczewska (3b) - I miejsce w konkursie recytacji poezji i prozy "XVI Bydgoska Odsłona Literacka".
  • Zuzanna Staszczyszyn (3b) - III miejsce, Steve Liebich (3b) - wyróżnienie  w konkursie literacko-plastycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych " Mój van Gogh "
  • Kamil Chełminiak (3b), Jakub Riegel z kl. 3b - wyróżnienie w konkursie historycznym "Kto ucieka od historii, tego historia dogoni"
  • Kamil Chełminiak (3b) - II miejsce w międzygimnazjalnym konkursie recytatorskim organizowanym przez Pałac Młodzieży "Proza jak poezja"
  • Kamil Chełminiak (3b) Jakub Riegel (3b) - II miejsce w konkursie historycznym ,,Jeden z wyklętych. Generał Aleksander Krzyżanowski - Wilk'' zorganizowanym przez Gimnazjum nr 16 w Bydgoszczy
  • Karol Chełminiak (3b), Filip Jurkiewicz (3b), Paweł Kryczka (3b) IV miejsce w konkursie "Niemcy wczoraj i dziś'' organizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych w  Bydgoszczy
  • Aleksandra Janaszek (1c) - I miejsce, Beata Haracewiat (2a) - IX miejsce w I ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Niemieckiego Olimpus
  • Julia Pietrzak (1b)  - I miejsce w międzyszkolnym konkursie na komiks w języku niemieckim ?Meine besten Sommerferien? 
  • Karolina Wójt (1b) - II miejsce w międzyszkolnym konkursie na komiks w języku angielskim ,,My little comic book''
  • Katarzyna Ornowska (2b)  - I miejsce w Konkursie o Wybranych Krajach Anglojęzycznych pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy
 
Konkursy sportowe
 
  •  Karol Jackowiak (1b) brązowy medalista turnieju indywidualnego Drużynowych Mistrzostw Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych Chłopców w Tenisie Stołowym
  •  Karol Jackowiak (1b), Patrick Kudlacz (3b) oraz Lech Korzeb (1a) - IV miejsce w Drużynowych Mistrzostw Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych Chłopców w Tenisie Stołowym
  • Kamila Bobkowska (2a) II miejsce w  Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego we Florecie Kobiet do lat 15
  • Wiktoria Bełcikowska (1a), Marek Trepkowski (2b), Adam Masalski (3b) i Lukasz Gincel (1b)  -  III miejsce w drużynowych mistrzostwach Bydgoszczy szkol gimnazjalnych w szachach
  • Karol Jackowiak (1b) -  III miejsce w turnieju indywidualnym o mistrzostwo Bydgoszczy w tenisie stołowym
  • Anna Korzycka (3b) i jej partner Kamil Kucharczyk zdobyli Puchar Świata Disney w tańcach standardowych juniorów w kategorii do lat 16, II miejsce w Mistrzostwach Świata juniorów w tej samej kategorii
 

Ważne

 


 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 

Statistics

Odsłon : 1571612

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi