Osiągnięcia Liceum 2013/2014
  • Elżbieta Przekwas (IID) - udział w III etapie Olimpiady Filozoficznej (konkurs trwa)
  • Barbara Soroczyńska (IID) - udział w II etapie Olimpiady Filozoficznej
  • Wiktoria Olszewska (IIIA) - udział w II etapie  XLIVOlimpiady Literatury i Języka Polskiego (konkurs trwa)
  • Jacob Skumiewski,  (IIIA) - stypendystą Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2013/2014
 
Inne
  • Natalia Grzankowska (IA), Karolina Zaleska (IID), Jakub Jakubczak (IIA) II miejsce w konkursie BEST ENGLISH SPELLER organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4. 
  • Daria Zwara - I miejsce w konkursie fotograficznym ,,Przyroda województwa kujawsko - pomorskiego''
  •  Gruszka Daria (IA), Kalista Weronika (IA), Polaszek Maria (IIA), Stróżyńska Małgorzata (IIA), Kołacki Oskar (IIIA), Skumiewski Jacob (IIIA), Szmelter Jagoda (IIIA)  - etap centralny Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego  (konkurs trwa)
  • Zwara Daria (IID) -  wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym, który odbył się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych przy ul Gajowej w Bydgoszczy. 
  • Maciej Jabłoński (IIB) 0 III miejsce  w III Interdyscyplinarnym Konkursie Humanistyczno- Fizyczny ,,Poszukujemy następcy Stanisława Lema'' organizowanym przez VI LO
  • Gabriela Bończyk (I B)  Joanna Borowiecka (I B) - etap okręgowy Olimpiady Języka Francuskiego
  • Marta Lewandowska (IIA) - I miejsce,  Mariam Alahmad Alali (IIA)  - wyróżnienie w Międzyszkolym  Konkursie Recytatorskim "Sylvia Plath-SPLENDID  AMERICAN POETRY"
  • Laura Rozmarynowska  (IIB)  - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie literackim ?Moja przygoda ze sportem? 
  • organizowanym przez XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego. Serdecznie gratulujemy! 
  • Mariam Alahmad Alali (IIA)  - I miejsce w IV edycji Konkursu Recytatorskiego "Let your soul speak 2013/2014", 
  • Marta Lewandowska 1 miejsce IIA, Mariam Alahmad Alali wyróżnienie za wymowę IIA w Konkursie Recytatorskim Sylvia Plath
Sukcesy sportowe 
  •  Łukasz Czysz (IIA), Hubert Grzelka (IIA) - III miejsce w drużynowych mistrzostwach Bydgoszczy w tenisie stołowym 
 

Ważne

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 214 gości 

Statistics

Odsłon : 1638053

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi