Osiągnięcia Liceum 2014-2015

 

  • Gabriela Bończyk (IIA) finalistka III etapu Olimpiady Języka Hiszpańskiego
  • Mariam Alahmad Alali  (IIIA) finalistka III etapu Olimpiady Języka Polskiego
  • Natalia Grzankowska (IIA) II etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego
  • Joanna Borowiecka (IIB) etap okręgowy XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego
  • Dominika Czerniak (IA) etap okręgowy XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego
  • Anna Kałmuczak (IA)  finalistka III etapu Olimpiady Języka Polskiego
  • Adrianna Kraszkiewicz (IA) uczestniczka II etapu Olimpiady Języka Polskiego
  • Dominika Czerniak (IA) uczestniczka II etap  Olimpiady Języka Polskiego

  • Czysz Łukasz (IIIA) - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  • Mariam Alahmad Alali (IIIA) - I miejsce, Marta Lewandowska (III A) - II miejsca. Mariam Alahmad Alali -  wyróżnienie od przedstawiciela International House za najlepszą dykcje - Bydgoski Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim pt. ,,Splendid English Poetry'' - William Shakespeare, organizowana przez Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy przy współpracy ze szkołą językową International House oraz wydawnictwami Oxford i Pearson
  • Weronika Wrzesińska (IIA)  -III miejsce, I Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
  • Anna Rybska (IB) - II miejsce,  I Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
  • Dawid Smyk (IIB) - III miejsce, I Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
  • Stieve Liebich - III miejsce  w VI edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego Klucz do świata magii 
  • Julia Laszczyńska (IIB), Aleksandra Kustra (IIB), Jan Behrendt (IIB), Patryk Józefczak (IIB) - II miejsce w V Survivalu miejskim
  • MC Company Grand Prix III OgólnopolskiPrzeglądu Przedstawień Anglojęzycznych w Warszawie (14-14.04.2015) (Olga Stolarczyk - Grand Prix Przeglądu za najlepsza kreację aktorską, Wiktoria Nowakowska - wyróżnienie dla drugiej najlepszej aktorki Przeglądu, Kinga Sobierska - wyróżnienie za rolę Froda, przyznane przez native speaker'a, członka Jury, sztuka ,,THE KING OF TREASURE HIDING'' wystawiona przez MC Company otrzymała puchar za II miejsce)

 

Sukcesy sportowe:

 

  •  Alicja Świder (IIC) - Mistrzostwa Polski federacji WFF-WBBF 27.09 Gdansk fitness aerobic w kategorii do lat 18 - 3 miejsce 
  • Alicja Świder (IIC) - Mistrzostwa Świata federacji WFF-WBBF 6.10 Brusno Kupele, Słowacja fitness aerobic w kategorii do lat 18 - 2 miejsce
  • Reprezentacja dziewcząt IX LO  w składzie Lidia Przybyszewska, Adrianna Budziak, Kasia Jakoby,Agata Dytman,Weronika Sławińska,Olga Stolarczyk,Ada Wieczorek, Paula Kowalik, Dominika Jasiek, Weronika Sobczyńska, Marta Grzybek, Oliwia Piwko, Agata Sklepowicz,Maja Kujawa,  Adrianna Budziak - III miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Paweł Wronkowski (IIIA), Adam Masalski (IA), Kacper Kupcewicz (IID), Szymon Goncarzewicz (IIIB) - VI miejsce w szkolnych zawodach pływackich
  • Reprezentacja dziewcząt 9  L0 I miejsce w  Mistrzostwach Bydgoszczy Piłki Ręcznej Dziewcząt skład -Lidia Przybyszewska, Adrianna Budziak, Kasia Jakoby,Agata Dytman,Weronika Sławińska,Olga Stolarczyk,Ada Wieczorek, Paula Kowalik, Dominika Jasiek, Weronika Sobczyńska, Marta Grzybek, Oliwia Piwko, Agata Sklepowicz,Maja Kujawa
  • Anna Korzycka (IB)  wraz swoim partnerem Kamilem Kucharczykiem  I miejsce w kategorii Młodzież 16-18 lat (Youth), Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych

 

 

 

Ważne

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 227 gości 

Statistics

Odsłon : 1638058

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi