Osiągnięcia Gimnazjum 2014-2015
  • Wiktoria Glanert (3b) laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Beata Haracewiat (3a) laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego
  • Natalia Seweryńska  (3a) laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego 
  • Kalina Wiczyńska  (2a) finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Rydzewski Szymon (3a) laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
  • Trimouille Nina (1a)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
  • Bałys Magdalena (3a)  lauretka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
  • Bobkowska Kamila (3a)  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego 
  • Buśkiewicz Julia (1a)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego
  • Chojnowski Jan (2b)  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Chwiłkowski Maksmymilian (2b)  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Fabrowska Julia (3a)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Hruszka Szymon(3a)  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Jaworska Kinga (2a)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Klocek Aleksandra (3b)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Kobusińska Małgorzata (3a)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Kustosz Marta (2a)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Lewandowska Natalia (2b)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Maćkiewicz Marta (1c)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Mucha Jakub (3b)  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Ornowska Katarzyna (3b)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Roman Damian (1b)  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego 
  • Roszak Jakub (2b) finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego
  • Rutecka Paulina (3a)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Rydzewski Szymon (3a)  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Seweryńska Natalia (3a)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Siembrzuch Dawid (3a)  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Szwemin Sebastian (3b)  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Thielmann Bartosz (3b)  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego 
  • Wiśniewska Weronika (3b) finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego
  • Zaleska-Korziuk (3a) laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka  Angielskiego 

  • Beata Haracewiat (3a) tytuł finalisty w centralnym  finał XIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW 2014/2015  0 Der Wettbewerb für Gymnasiasten - Edition 2014/2015 
  • Jan Chojnowski  centralny finał XIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW 2014/2015  0 Der Wettbewerb für Gymnasiasten - Edition 2014/2015 
  • Kalina Wiczyńska (2a) - finał  III etapu Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów(konkurs trwa)
  • Filip Grządziel (3a) - II etap Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

 


  • Julia Buśkiewicz (1a)  I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego i Wiedzy o NAT
  • Chwiałkowskie Maksymilian (2b)  III miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego i Wiedzy o NATO 
  • Szymańska Emilia (1b) - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  • Gincel Łukasz (2b) - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  • Fabrowska Julia (3a) - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  • Grządziel Filip (3c) - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  • Wiktoria Różycka (3a) - wyróżnienie za udział w wojewódzkim  konkursie fotograficzno-literackim ,,Dziedzictwo techniki w krajobrazach poprzemysłowych Bydgoszczy i regionu''
  • Kamila Jaje (3a) G laureatką III miejsca konkursu ,,Bydgoszcz My Home Town'' zorganizowanym przez XV LO  i Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy.
  • Paulina Ziółkowska (3b) - 1 miejsce  w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej
  • Marta Rekin (3a) - 2 miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej
  • Julia Pieczka (2b) -  1 miejsce V edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Let YOUR SOUL SPEAK
  • Paulina Zółkowska (3b) - 1 miejsce  w "Romeo i Julia listy piszą" międzyszkolnym konkursie literackim
  • Marta Aerts (1a), Agnieszka Grzankowska (1a) , Liwia Koczorowska (1a) 1 miejsce w
    V Międzyszkolnym Konkursie o Francuskich Tradycjach "Catherinettes" w kategorii "Chapeau exceptionnel..."
  • Anna Gęsiniak (2a). Małgorzata Gozdecka (2a) - 3 miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie o Francuskich Tradycjach "Catherinettes" w kategorii "Chapeau exceptionnel..."
  • Anna Stegienka (1a) - wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie o Francuskich Tradycjach "Catherinettes" w kategorii "Chanson d'amour"
  • Wiktoria Ozner (1b) - 2 miejsce w VI edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego Klucz do świata magii
  • Katarzyna Ornowska  (3b)- 1 miejsce w VI edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego Klucz do świata magii
  • Paulina Ziółkowska (3b) - 3 miejsce w konkursie ogólnopolskim ,,Napisz Błogosławionemu Księdzu Jerzemu Popiełuszce jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz"
  • Jan Chojnowski (2b) I miejsce w kategorii najlepsza prezentacja multimedialna na temat wybranego zagadnienia związanego z krajem anglojęzycznym w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod patronatem prezydenta Bydgoszczy
  • Jan Chojnowski (2b) II miejsce w ogólnej klasyfikacji
    w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod patronatem prezydenta Bydgoszczy
  • Natalia Seweryńska (3a) V miejsce  w ogólnej klasyfikacji w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod patronatem prezydenta Bydgoszczy
  • Bartosz Narodowski (2b) VII miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod patronatem prezydenta Bydgoszczy
  • Aleksandra Kocoń (2c)  I miejsce w konkursie biblijnym dla gimnazjalistów  pod honorowym patronatem ks. biskupa Jana Tyraw

 

 Sukcesy sportowe

 

  •  Mateusz Jamniuk (3a), Szymon Rydzewski (obaj 3a), Huber Chłopeck (3b), Mateusz Wysocki (3b), Marek Kasprowicz 3c, Szymon Dziki Szymon (2a) Korzeb Lech (obj 2a), MIchał Latos (2c) ,.Wojciech Kliczkowski (2c), Dominik Pieciun (2c) - V miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Bydgoszczy
  •  Hubert Chłopecki 3b, Filip Malicki 3b, Mateusz Walkowski 3b, Mateusz Biernat 3b, Jakub Bartoszek 2b, Karola Jackowiaka 2b, Szymon Szatkowski 2b - VI miejsce w szkolnych zawodach pływackich
  • Marcin Olszewski (1c) - I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym
  • Karol Jackowiak (2b) -  - IV miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym
  • Emilia Szymańska, Wiktoria Bełcikowska, Łukasz Gincel i Marek Trepkowski- II miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w Szachach
  • Wiktoria Bełcikowska (2a), Emilia Szymańska (1b), Łukasz Gincel (2b), Marek Trepkowski (3a) i Karol Jackowiak (2b) - 2 miejsce w finale  XVII Kujawsko-Pomorskiego Gimnazjalnego Konkursu  w Szachach
  • Karol Jackowiak (2b), Marcin Olszewski (1c) - I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół  Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym
  • Emilia Ocalewska (1c) VI miejsce w ogólnopolskich zawodach karate młodzików do lat 16
  • Annaa Krężelewska (2c), Martyna Skibińska (2c), Juliia Radtke (2c), Olga Jankowska (2c), Marta Michniacka (2c),  Ola Smal (2b), Iza Hoffman (2b), Oliwiia Panfil  (2b) (V miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w Halowej Piłce Nożnej)

 ,

 

 

 

Ważne

 

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Statistics

Odsłon : 1638248

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi