Osiągnięcia Gimnazjum 2015-2016
Maksymilian Chwiałkowski (kl. 3b) - laureat Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
 
Jakub Kamiński  (kl. 3c) - finalista ponadwojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
 
Laureci i Finalisci - Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
 
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego 
  • Zofia Owczarzak (kl. 3b) - laureat
  • Karolina Janaszkiewicz (kl. 3b) - laureat
  • Magdalena Kumorowicz (kl. 3b) - laureat
  • Marta Jagła klasa (kl. 2a) - laureat
  • Kalina Wiczyńska (kl. 3a) - laureat  
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii
  • Wiktoria Bełcikowska (kl. 3a) - laureat
  • Karolina Wójt (kl. 3b) - laureat
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowych z Geografii
  • Jagoda Masalska (kl. 3a) - laureat
  • Marcel Siedlich (kl. 3a) - laureat
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego
  • Nina Trimoille (kl. 2a) - laureat
  • Julia Lipkowska (kl. 1a) - finalista
  • Nadia Szumiło (kl. 3a) -  finalista

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

  • Malwina Kachnik (kl. 3b) - finalista 

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

  •  Wiktoria Bełcikowska (kl. 3a) - finalista 
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii 
  • Zofia Owczarzak (kl. 3b) - finalista
 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
  • Buśkiewicz Julia Maria (kl 2a) - laureat
  • Chojnowski Jan (kl 3b) - laureat
  • Chwiałkowski Maksymilian  (kl. 3b) - laureat
  • Domagalski Joachim (kl. 3a) - laureat 
  • Durałek Dominika (kl. 2a) - laureat 
  • Kamieńska Katarzyna (kl. 3b) - laureat
  • Kumorowicz Magdalena (kl.  3b) - laureat 
  • Kustosz Marta Monika (kl. 3a) - laureat 
  • Lewandowska Natalia (kl. 3b) - laureat 
  • Maćkiewicz Marta (kl. 2c) - laureat 
  • Narodowski Bartosz  (kl. 3b) - laureat 
  • Pietrzak Nadia Agata (kl. 3a) - laureat 
  • Roman Damian (kl. 2b) - laureat 
  • Roszak Jakub (kl. 3b) - laureat 
  • Siedlich Marcel Mateusz (kl. 3a) - laureat 
  • Szymański Kacper Piotr (kl. 3a) - laureat 
  • Wiczyńska Kalina Maria (kl. 3a) - laureat 
  • Bahn Marta Łucja  (kl. 1a) - finalista 
  • Derecka Aleksandra (kl. 3a) - finalista 
  • Jaworska Kinga Monika (kl.  3a) - finalista 
  • Kuźba Aleksandra (kl. 3a) - finalista 
  • Lipkowska Julia Eliza (kl. 1a) - finalista 
  • Morawiak Barbara Julia (kl. 2a) - finalista 
  • Nadolska Marianna Ewa  (kl. 2a) - finalista 
  • Owczarzak Zofia (kl. 3b)  - finalista 
  • Radtke Julia Zuzanna (kl. 3c)  - finalista 
  • Smal Aleksandra (kl. 3b)  - finalista 
  • Szumiło Nadia Marianna (kl. 3a)  - finalista 
  • Williams Anita Stephanie (kl. 3c)  - finalista 
  • Wysocka Martyna (kl. 3a)  - finalista 
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii
  •  Jacek Chojnowski (kl. 3b) - finalista 

  • Wiktoria Bełcikowska (kl. 3a) - II etap Olimpiady Matematycznej dla Gimnazjalistów
  • Bartosz Narodowski II miejsce,  Natalia Lewandowska - III miejsce,  Jan Chojnowski  - IV miejsce w Wojewódzki Konkursie Języka Angielskiego oraz  Wiedzy o NATO ..RAZEM w NATO organizowanego przez International School of Bydgoszcz pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Joint Force Training Centre w Bydgoszczy
  • Julia Pieczka (3b) - II miejsce konkursie recytatorskim poświęconym poezji ks. Jana Twardowskiego organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Bydgoszczy
  • Maja Przybylska (2a) - II miejsce w wojewódzkim konkursie literacko-plastycznym ,,Pop-art, czyli krzywe zwierciadło Andy'ego Warhola'' (częsć literacka)
  • Dorian Żarna (1c)  - I miejsce konkurs fotograficzny o zasięgu regionalnym: Europa w Obiektywie.
  • Aleksandra Śliwińska 1b, Kacper Mirowski 2b, Bartosz Narodowski 3b - I miejsce w konkursie zespołowym  ,,Best English Speller''.
  • Kacper Mirowski (2b) - I miejsce w konkursie szkolny na logo z okazji 25-lecia IX LO i 10-lecia IB World School 2988
  • Karolina Wójt (3b) - I miejsce, Izabela Hoffman (3b) - II miejsce X Bydgoskim Konkursie My Little Comic Book
  • Bartosz Narodowski (3b) - I miejsce, Damian Roman (2b) - III miejsce, Finaliści - Martyna Wysocka (3a) i Jan Chojnowski (3b) w Konkursie Wiedzy o Wybranych Krajach Anglojęzycznych
  • Sonia Kaszuba (3a) - I miejsce, Marta Bahn (1a) - II miejscie , Izabella Hoffman - III miejsce w Miejskim Konkursie Pisarskim w języku angielskim ''Blog Writer'' (zorganizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Bydgoszczy)
  • Barbara Morawiak (2a) I miejsce,  Mathilda Schneider (2b) III  miejsce  w konkursie krasomówczym: 'Speak as if you were..''
  • Martyna Tomnorska - I miejsce,  Emilia Szykowna - II miejsce,  Maksymilian Chwiałkowski - III miejsce w konkursie Moviegoers organizowanym przez VIII LO w Bydgoszczy
  • Julia Pieczka (3b) - II miejsce w kategorii poezja i proza ,  Maja Przybylska (2a) w kategorii piosenka w Katoliadzie Językowej czyli w Międzyszkolnym Konkursie Poezji, Prozy i Piosenki w Pięciu Językach
  • Sonia Kaszuba (3a) - II miejsce w  I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Krajach Francuskojęzycznych 2016'' organizowany przez osrodek Alliance Francaise w Toruniu pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego
  • Patrycja Olszewska (1a) - I miejsce,  Julia Buśkiewicz (2a) - II miesce w konkursie ,,The Views on the UK'' na przedstawienie prezentacji dotyczącej wybranego aspektu kulturowego Zjednoczonego Królestwa
  • Kornelia Semrau (1c) - III miejsce,  Angelika Ligman (1b) -  wyróżnienie w konkursie matematycznym Liga Zadaniowa
  • Sara Heigelmann (1a), Julia Polowiec (1a) - I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Kalifornii: " Na podbój Kalifornii" organizowanym przez Zespół Szkół Nr 15
  • Karolina Wójt (3b) - I miejsce w konkursie "Od Kasztelani Bydgoskiej do metropolii bydgoskiej" w kategorii plakat promujący dzieje grodu nad Brdą na przestrzeni ostatnich 670 lat

 

 Sukcesy sportowe
  •   I miejsce Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt Karol Jackowiak (3b) i Marcin Olszewski (2c)
  • III miejsce Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt - Kaja Dzierkacz, Weronika Hinc, Liwia Koczorowska, Zuzanna Ziętak, Anna Brzezińska, Agnieszka Grzankowska, Zuzanna Sawicka, Jagoda Masalska
  • III miejsce Mistrzostwa Województwa w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt
  • II miejsce Mistrzostwa Województwa w Unihokeju Szkół Gimnazjalnych Dziewdząt  - : Izabella Hoffman, Klaudia Nowicka, Agnieszka Czyż, Olga Jankowska, Ania Krężelewska, Liwia Koczorowska i Weronika Hinc
  • II miejsce Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalych w Szachach - Emilia Szymańska,Łukasz Gincel i Karol Jackowiak, Emilia Szymańska otrzymała nagrodę indywidualną jako najlepsza zawodniczka na trzeciej szachownicy
  • Karol Jackowiak (3b) i Marcin Olszewski (2c) mistrzami województwa w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Gimnazjalnych 


 

Ważne

 


 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 

Statistics

Odsłon : 1571609

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi