Osiągnięcia Liceum 2015-2016

  • 'Natalia Grzankowska - finalistka Olimpiady Języka Hiszpańskiego 
  • Gabriela Bończyk - (kl. IIIA) laureatka Olimpiady Wiedzy o Mediach
  •  Olivia Sobota (kl. IIC)  II miejsce w  XVI Wojewódzkim Konkursie Młodych Twórców organizowanym  przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  • Steve Liebich  (kl. IIA) III miejsce w  XVI Wojewódzkim Konkursie Młodych Twórców organizowanym  przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  • Tamar Skiba 2A, Mateusz Gadkowski 2A, Szymon Rydzewski 1A - V miejsce w konkursie ,,Best English Speller'' organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Bydgoszczy
  • MC Company grupa teatralna MC Company zakwalifikowała się do finału IV Ogólnopolskiego Przeglądu Szkolnych Teatrów Anglojęzycznych (rozstrzygnięcie w kwietniu)
  • Rybska Agata (II miejsce), Dawid Smyk (III miejsce) - II edycja Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Joanna Borowiecka (III B), Wiktoria Ciesielska (II A) - zakwalifikowały się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego
  • Ewelina Czapiewska (IIC), Mikołaj Grajewski (IB), Jakub Gliszczyński (IA), Szymon Rydzewski (IA)-  III miejsce w turnieju debat oksfordzkich o nazwie 'Muszkieterowie Słowa', organizowanym przez VI LO
  • ,MC Company'' IV miejsce w  IV Ogólnopolskim Przeglądzie Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych ,,MiniGlobe'', Julia Markiewicz (IB) i Paweł Kryczka otrzymała indywidualne wyróżnienia za swoje niezwykłe kreacje aktorskie na tym samym konkursie
Osiągnięcia sportowe
  • Anna Korzycka (IIB) razem z partnerem  Krystianem Baryczką - II miejsce w kategorii tańców standardowych młodzieży do lat 19 - Puchar Ukrainy we Lwowie
  • Anna Korzycka (IIB) razem z partnerem  Krystianem Baryczką - II miejsce w pierwszym  ogólnopolskim Grand Prix Polski edycja 2016, m. in. w kategorii Youth - Młodzieży do lat 19
  • III miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce siatkowej dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych - skład Alicja Gackowska 3 C, Adrianna Wieczorek 3 C, Agata Dytman 2 B, Karolina Wojdasiewicz 2 D, Monika Hanyżewska 1 A, Olga Burlikowska 1 A, Sandra Beśka 1 A, Emilia Kochańska 1 A
  • V miejsce w Mistrzostwa Województwa Piłki Ręcznej Dziewcząt - Lidia Przybyszewska-bramkarka 2A,
    Katarzyna Jakoby 2B, Agata Dytman 2B, Adraianna Budziak 2B, Weronika Sławińska 2 D, Alicja Gackowska 3C,
    Adrianna Wieczorek 3C, Dominika Jasiek 3 C, Paula Kowalik 3C, Monika Hanyżewska 1A, Emilia Kochańska 1A
 

Ważne

 


 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 141 gości 

Statistics

Odsłon : 1578727

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi