Osiągnięcia IX LO i Gimnazjum nr 17 2016-2017
Konkursy naukowo-artystyczne
  • Julia Buśkiewicz (3a) - laureatka Olimpiady Języka Angielskiego
  • Agnieszka Grzankowska (3a) - finalistka Wojewódzkiego  Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
  • Marta Jagła (3a)-  laureatka Wojewódzkiego  Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
  • Maria Przesławska (3b) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
  • Orcholski Tomasz (3b) -  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
  • Julia Lipkowska (2a) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka  Francuskiego  Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
  • Julia Buśkiewicz (3a) - laureat   Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
  •  Damian Roman (3b)  - laureat   Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
  • Julia Lipkowska (2a) - finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty 
  • Marta Bahn (2a) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
  • Beata Haracewiat (IIA)  -  uczestniczka drugiego etapu Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Nadia Szumiłło (IA),  Iza Hoffamn (IA), Magda Kumorowicz (IA), Sonia Kaszubska (IA), Paulina Ziółkowska (II) uczestniczki etapu pisemnego Zawodów Okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

  • MC Company - grupa teatralna  udział w,,V Ogólnopolski Przegląd Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych ,,MiniGlobe'', wyróżnienia  Julia Markiewicz i Jakub Miszewski

  • Dorian Żarna i Wiktor Kuś z projektem ,,Innowacyjna jednostka napędowa'' w  regionalnym festiwalu naukowym E(x)plory w Toruniu- wyróżnienie od Województwa Kujawsko-Pomorskiego,  nagrodę specjalną  Prezesa Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji oraz akredytację na Finał Konkursu Naukowego Explory 2017 Gdynia Explory week październik 2017

  • Maria Białoszyńska i Amelia Gromada z z pracą ,,Jagody Goi - superfood czy chwyt marketingowy''   regionalnym festiwalu naukowym E(x)plory w Toruniu- wyróżnienie od pani wicekurator Województwa Kujawsko-Pomorskiego

  • Aleksandra Kazimierska (IIA) - VI miejsce w  finale ogólnopolskiego etapu konkursu ,,Pokaż nam język''

  • Paulina Ziółkowska (IIA) - finalistka  Konkursu Sienkiewiczowskiego ,,Henryk Sienkiewicz. W 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci'' organizowanego przez Instytut  Badań Literackich Państwowej Akademii Nauk (IBL PA

  • Paulina Remus (3a) - I miejsce  w wojewódzkim konkursu literackiego ''Mój ojciec - dobrze być razem''

  • Paulina Ziółkowska (IIA) -  II nagroda w konkursie na recenzję Jerzego Pietrkiewicza organizowany przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z Jerzy Peterkiewicz Educational Foundation

  • Oskar Kołaczek (IIIA) -  -  III nagroda w konkursie na recenzję Jerzego Pietrkiewicza organizowany przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z Jerzy Peterkiewicz Educational Foundation

  • Paulina Ziółkowska (IIA) - II miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Historycznym ,,Zabytki naszego regionu''  

  • Nadia Szumiłło (IA) - I nagroda w konkursie na recenzję Jerzego Pietrkiewicza organizowany przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z Jerzy Peterkiewicz Educational Foundation

  • Julia Janowicz (IC) - II miejsce, Natalia Seweryńska (IIA) - III miejsce w  I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej

    • Kamila Langowska (3a) - I miejsce, Agata Adamczyk i Jagoda Gąsiorowska (1c) - II miejsce, Oliwia Fanslau - III miejsce w kategorii gimnazjum  w II Przeglądzie - Giełdzie piosenki turystycznej i poezji śpiewanej "Tam idź, gdzie śpiew". Konkurs organizowany jest przez Radę Osiedla Glinki - Rupienica i Dom Kultury "Modraczek"
    • Natasz Trzebuchowska (IIB). Emilia Kochańska (IIA) , Julia Brzozowska  (IB) w kategorii liceum  w II Przeglądzie - Giełdzie piosenki turystycznej i poezji śpiewanej "Tam idź, gdzie śpiew". Konkurs organizowany jest przez Radę Osiedla Glinki - Rupienica i Dom Kultury "Modraczek"
    • Paulina Ziółkowska (IIA) - II miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Historycznym ,,Zabytki naszego regionu''  
    • Oliwia Gralak (IIA) - I miejsce, Zuzanna Jasińska (IIB) - II miejsce,  Karolina Pamuła (IIB) - III miejsce, Anna Kotzbach  (IC) - wyróżnienie w kategorii literackiej  finału Konkursu Wiedzy o Książace, Bibliotece i Nowych Mediach dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowany przez UKW pod honorowym patronatem Rektora  UKW i opieką Kujawsko-Pomorskiego  Kuratora Oswiaty
    • Jakub Rajs (IA) - II miejsce w kategorii naukowej  finału Konkursu Wiedzy o Książace, Bibliotece i Nowych Mediach dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowany przez UKW pod honorowym patronatem Rektora  UKW i opieką Kujawsko-Pomorskiego  Kuratora Oswiaty
    • Maja Przybylska (3a)  I miejsce, Kamila Langowska (3a) II miejsce, Julia Sumisławska (3a) i Oliwia Fanslau (2a)  wyróżnienie w  Katoliadzie Językowej - konkursie piosenki, prozy i poezji
    • Aleksandra Stegienka (3a) - wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim i oratorskim ,,Recytatorator''
    • Steve Liebich (IIIA) - II miejsce,  Wiktoria Ozner (3b) -  I miejsce,  Paulina Remus (3a) - III miejsce w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Klucz do świata magii
    • Aleksandra Górna (3a), Wiktoria Rudzińska  (3c)  - finalistki w VII edycji Bydgoskiego Festiwalu Pięknego Czytania im. Kazimierza Hoffmana
    • Adrian Raatz (2b) II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Literackim ,,17 gram miłości'' organizowanym przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
    • Milena Bojdo (3c) I miejsce w konkursie ,,Z angielskim w przyszłość'', organizowanym przez TEB Edukacja w Bydgoszczy

    • Julia Buśkiewicz (3ag) i Jan Kaczmarek (1cg) I miejsce w konkursie ,,Best English Speller'' zorganizowany był przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Bydgoszczy

    • LIla Rudaś (1b) - wyróżnienie w konkursie recytatorskim ,,Szymborska i Miłosz poza granicami polszczyzny'' organizowanym przez Zespół Szkół Nr 15

    • Marta Bahn (2a) - I miejsce, Oliwia Fanslau - II miejsce w miejskim konkursie pisarskim w języku angielskim Blog Writer pod hasłem ''Sky is the limit''

    • Jagoda Brzeska (1b)  wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim ,,Czarny czy biały swiat''

    • Nadia Szumiłło (IA),  Iza Hoffamn (IA), Magda Kumorowicz (IA), Sonia Kaszubska (IA), Paulina Ziółkowska (II) uczestniczki etapu pisemnego Zawodów Okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

    • Maja Przybylska (3a) wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Regionalnej

    • Julia Sumisławska - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Regionalnej

    • Mateusz Kaczmarek (1a)  I miejsce w konkursie ,,Niemcy znani i lubiani'' zorganizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół Budowlanych

    • Sara Heigemann (2a)  - wyróżnienie w konkursie ,,Niemcy znani i lubiani'' zorganizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół Budowlanych

    • Agata Smolarek (1b) - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim ,,Opowiadanie małego powstańca''

    •  Wiktoria Ozner (3b)  - I miejsce w VIII edycji Konkursu Literackiego ,,Klucz do swiata magii''

    • Marta Jagła (3a) - laureatka miejskiego konkursu ,,Ortograficzny Lider''

    • Zuzanna Jasińska (IIB)  - II miejsce w powiatowym konkursie ,,Biblioteka moich marzeń''

    • Patrycja Olszewska (2a) - II miejsce  w konkursie  American Symbols and Tradition

    • Wiktoria Rudzińska (3c)  - I miejsce  w konkursie ''Piwniczne spiewanie'' (poezja spiewana) organizowanym przez VII LO w Bydgoszczy

    •  Aleksandra Korzeb (1a) -  I miejsce w międzyszkolnym konkursie chórów ,,Spiewająca  Polska'' 

    • Aleksandra Korzeb (1a) -  III miejsce konkursie plastycznym ,,Przewodnik po Nowym  Jorku''

    •  


     
    Konkursy sportowe
    • Anna Korzycka (IIIC)  - 5 miejsce w kategorii Młodzież do lat 19 i 6 miejsce w kategorii Młodzież  Starsza do lat 21 w Pucharze Świata 'Freedom Dance Cup' w tańcu sportowym 
    • Joanna Tomecka, Julia Fabrowska, Anna Korzycka (IIIC) i Oliwia Wiśniewska 3 miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w pływaniu
    • Oliwia Wiśniewska  II miejsce w stylu dowolnym i motylkowym w Mistrzostwach Bydgoszczy w pływaniu 
    • Anna Korzycja (IIIC) -ćwierćfinały w Międzynarodowych Mistrzostwach w Tańcu Sportowym w Londynie
    • Ania Korzycka (IIIC)- II wicemistrzostwo  Polski PTT w kategorii Młodzieży poniżej 19 lat w stylu standardowym
    • Fabian Świczerewski (3a) - III miejsce w Mistrzostwach Polski w Karate WKF w kategorii Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych - 63 kg
    • Anna Korzycka, Joanna Tomecka, Julia Fabrowska i Oliwia Wiśniewska - 3 miejsce w klasyfikacji generalnej w Mistrzostwach Województwa Kujawko-Pomorkiego w Pływaniu 
    • Zofia Stodolska  (1c) - I miejsce,  Gracja Adamska (1c), Julia  Rudaś (1b) - V miejsce,  reprezentacja gimnazjum -I miejsce   l Bydgoskim Minimaratonie AQUA FITNESS
    • Nastazja Bielicka (3b) -  I miejsce w XI Europejskich Dniach Tańca w Malborki w kategorii inne formy i IV m. w tańcu współczesny
    • Dzierkan  Kaja (2a) - III miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w Pływaniu
    • Marcin Olszewski   (3c) w  II Drużynowych Mistrzostwach Polski  w tenisie stołowym
    • Mateusz Kołodziejski (2b)- II miejsce w skoku wzwyż  podczas XXIV Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży szkół gimnazjalnych
    • Michalina Geppert (1a) - III miejsce w Mistrzostwach Polski Centralnej OYAMA KArate

    • Michalina Geppert (1a) - I miejsce solo w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej

    • Maciej Krause (1a) - I miejsce w drużynowych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym

    • Maciej Krause (1a) - 9 miejsce w finale Ogólnopolskich Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

    • Maciej Krause (1a)  -  3 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym

    • Maciej Krause (1a)  - 3 miejsce  w Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym w grze mieszanej

     

     

    Ważne

     

     

       

     

     
     
     
     
     

     

     

    Logowanie



    Programy

     
     
    ,
     
     

     
    Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
    finansowane w ramach EFS
     

     

     

    Who's Online

    Naszą witrynę przegląda teraz 231 gości 

    Statistics

    Odsłon : 1638060

    Sponsor

     
    Pirografia Wiwaldi