Osiągnięcia - Liceum - 2009 - 2010

OSIĄGNIECIA LICEUM 2009 - 2010

  • Aleksander Skumiewski - laureat XXXIV Olimpiady Języka Angielskiego, I miesce w Polsce
  • Daria Mikołajska - 46 miejsce podczas XXXIV Olimpiady Języka Angielskiego
  • Ola Butowt - I miejsce w finale regionalnym konkursu ,,Pokaż nam język''
  • Kinga Jańczak - IV miejsce w finale regionalnym konkursu ''Pokaż nam język''
  • Maciej Ciemny - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
  • MC Company  III Drama Jamboree -Wojewódzki Przegląd Teatralny organizowany przez NNKJO Bydgoszcz - I miejsce dla zespołu MC Company oraz nagroda dla najlepszego aktora Iwo Janikowski
  • Daria Mikołajska - II miejsce  w X Konkursie Pokaż nam język organizowanym przez WSB
  • Maciej Romaniuk - I  miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Artystycznym ,,Młode Talenty'' kategoria fotografia
  • Maciej Romaniuk -wyróżnienie w konkursie fotograficznym IV Edycji Wielkiego Konkursu ''Żyj, nie ulegaj, walcz...!''
  • MC Company- I miejsce i Grand Prix podczas  Multimedialnego Miejskiego Przeglądu Tetralnego w języku angielskim Summer Drama Day, nagrodę za najlepszą kreację aktorską dla Darii Mikołajskiej i Dominiki Banasiak, nagrodę za najlepszy język dla Darii Mikołajskiej
  •  

 

OSIĄGNIĘCIA LICEUM 2009

  • Aleksander Skumiewski - laureat XXXIII Olimpiady Języka Angielskiego, IV miejsce w Polsce
  • Aleksander Skumiewski - I miejsce w  I Bałtyckim Konkursie Języka Angielskiego
  • Aleksander Skumiewski - I miejsce w VIII Miejskim Bałtyckim Konkursie Języka Angielskiego ''Maurycy'' 
  • Aleksander Skumiewski - I miejsce w V Olimpiadzie Języka Angielskigo organizowanego przez Regent College
  • Aleksandra Butowt- II miejsce w II Bałtyckim Konkursie Języka Angielskiego
  • Aleksandra Butowt - III miejsce w VIII Miejskim Konkursie Języka Angielskiego ''Maurycy''
  • Aleksandra Butowt - II miejsce w finale ogólnopolskim Public Speaking Competition
  • Daria Mikołajska - II miejsce w VIII Miejskim Konkursie Języka Angielskiego ''Maurycy''
  • Anita Słowińska - finalistka XXXIII Olimpiady Języka Angielskiego
  • Kinga Jańczak - III miejsce w konkursie ''View of Great Britain''
  • Sonia Nenow - III miejsce w konkursie ''English Heritage''
  • Jakub Włódarczak - wyróżnienie w etapie okręgowym LX Olimpiady Matematycznej
  • Kacper Chantkowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. S. Banacha kl. I i II
  • MC Company - I miejsce oraz nagroda za najlepszą produkcję podczas Drama Jamboree, konkursu teatralnego dla uczniów szkół średnich województwa
  • MC Company - specjalne wyróżnienie dla najlepszego SHOW i najlepszego KABARETU podczas 9th Pomeranian Shakespearian Meetings, II edycja międzynarodowa
  • Maciej Ciemny, Małgorzata Waszak, Kinga Jańczak, Magda Barabasz - I miejsce w konkursie Eksperyment Fizyczny a Mechatronika organizowanym przez WSG w Bydgoszczy
  
  

 

 

 

Ważne

 


 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 

Statistics

Odsłon : 1571613

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi