Osiągnięcia - Gimnazjum 2010-2011

Osiągnięcia 2010 - 2011

  • Sylwia Prusak kl. 3b - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Marta Bryfczyńska kl. 2c - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Jacob Skumiewski kl. 3a - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Natalia Durszewicz kl. 3a - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Kacper Troczyński kl. 3a - laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Agata Siuchnińska kl. 3b - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Michalina Metkowska kl. 2a - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
  • Marcin Brachowski kl. 3b - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Natalia Właśniak kl. 3a - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego z Języka Francuskiego
  • Anna Skrzypińska kl. 3a- finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Wiktoria Jercha kl. 3a - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Adrianna Bachora kl. 3a - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Julia Chwała kl. 3b - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

 

Inne

 

 

  • Karolina Lewalska kl 1a - III miejsce, Adam Kowalczyk kl. 2b -n III miejsce,  Marcin Grabowski  kl. 1b - wyróżnienie,Alicja Pilszczuk kl 1a - wyróżnienie - Liga Zadaniowa (matematyka)
  • Joanna Płata kl. 3c - finalista etapu ogólnopolskiego Olimpiady ,,Myśli Jana Pawła''
  • Monika Muszyńska kl. 3b - I miejsce,  Jacob Skumiewski kl. 3a - II miejsce,  regionalnym konkurs The Junior Public Speaking Competition
  •  Rafał Nawrocki kl. 2b - I miejsce, Lidia Jankowska kl. 3b, Paulina Pańko kl. 3b -- Konkurs międzyszkolny ,,Fizyka i chemia też zaskakują'' organizowany przez Z.S.O nr 2
  • Natalia Durszewicz kl. 3a - III miejsce, Zuzanna Metkowska kl. 2a - wyróżnienie, Michalina Metkowska kl. 2a - wyróżnienie - Proza jako poezja - konkurs recytatorski
  • Justyna  Jodłowska kl. 1b -  III miejsce, a Mikołaj Rozwadowski kl. 2a -  wyróżnienie w konkursie ,, Lider Ortografii''.
  • Mariam  Alahmad Alali kl. 2b, Sandra Obrębska kl. 3a - wyróżnienie - XII Bydgoska Odsłona Literacka
  • Claudia van den Broek kl. 2a - wyróżnienie - Festiwal Artystyczny Gim - Art
  • Zuzanna   Metkowska  kl. 2a - II miejsce, Miriam Alahmad Alali  kl. 2b - III miejsce, Michalina Metkowska kl. 2a - wyróżnienie - Kujawy w Europie - konkurs recytatorski
  • Sylwia Prusak kl. 3b - II miejsce, Agata Siuchnińska  kl. 3b - II miejsce - konkurs Jeden z wyklętych A. Wilk Krzyżanowski
  • Maksymilian Michalski kl. 1a - II miejsce, Mariam Alahmad Alali kl. 2b - wyróżnienie - Konkurs Recytatorski Speak Your Soul
  • Agada Siuchnińska kl. 3b - II miejsce, Aneta Marciniak kl. 3b - II miejsce - Konkurs Wiedzy o Kulturze Wybranych Krajów Anglojęzycznych
  • Sylwia Piskulska kl. 2a III miejsce,  Julia Zaleska z kl. 1a wyróżnienie  w Międzygimnazjalnym
    Konkursie Wiedzy o Bydgoszczy w Języku Angielskim BYDGOSZCZ - MY HOME TOWN organizowanym
    przez Zespół Szkół nr 5 w Bydgoszczy.
  • Joanna Borowiecka kl. 1a - II miejsce, Alicja Sz. kl. 3a - III miejsce w finale Konkursu "Bohaterowie frankofońskiej rzeczywistości czyli niezwykłe biografie" organizowany przez NKJO w Toruniu specjalność język francuski we współpracy z Attaché Ambasady Francji w Polsce ds. Współpracy Językowej Panem Pascalem Schallerem oraz Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Francuskiego w Polsce ,,Prof-Europe''.

  • Damian Karaszewski kl. 3c - I miejsce,  Oliwia Ziółkowska kl.3c - II miejsce,  Sylwia Prusak kl. 3b - III miejsce  w Międzyszkolnymm Konkursie Geograficznym ,,Podróż przez kontynenty - Europa''
  • Monika Szefler kl. 3c - I miejsce, Maciej Pawlikowski kl. 3c -  III miejsce w konkursie ,,Erfunden in Deutschland'' zorganizowanym przez Gimnazjum nr 20 i Polsko - Niemiecką Współpracę Młodzieźy
  • Honorata Ledworowska kl. 3c- I miejsce w indywidualnych mistrzostwach
    Bydgoszczy szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym
  • Łukasz Czysz  kl. 2c III miejsce w indywidualnych mistrzostwach Bydgoszczy
    szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym
  • Łukasz Czysz kl. 2c, Maciej Anglart kl.1b - III miejsce w drużynowych
    mistrzostwach Bydgoszczy szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym
  • Gim 17  III miejsce w mistrzostwach Bydgoszczy szkół gimnazjalnych w
    piłce ręcznej dziewcząt
  • Gim 17- IV miejsce w mistrzostwach Bydgoszczy w szkół gimnazjalnych w
    pływaniu (sztafeta dziewcząt 4x25m st. dowolnym)
 

Ważne

 


 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

Statistics

Odsłon : 1571596

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi