Osiągnięcia Liceum - 2010- 2011

Osiągnięcia Liceum 2010 - 2011

  • Aleksandra Butowt kl. IIIA - lauretka VI  miejsca w ogólnopolsiej  Olimpiady Języka Angielskiego,
  • Elena Morozowa kl. IIIA  - laureatka IX miejsca w ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego
  • Olga Lewandowska kl. IIIA - uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego
  • Anna Trawicka kl. IIIA - uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego
  • Sonia Nenow kl. IIIA - uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego
  • Kamila Mikołajczak kl. Id - uczestniczka II etapu XXIII Olimpiady Filozoficznej
  • Monika Iwańska kl. Id - uczestniczka  II etapu XXIII Olimpiady Filozoficznej
  • Krzysztof Smolik kl. IIIA - uczestnik finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez NKJO

 

  • Aleksandra Butowt - III miejsce w ogólnopolski finalem konkursu Public Speaking Competition organizowanego przez English Speaking Union 
  • Daria Barambas kl. IIA - III miejsce -   konkurs recytatorski Speak Your Soul
  • Anna Jastrzębska kl. IA - I miejsce  - konkurs lingwistyczny ,,Europejski poliglota''
  • Katarzyna Luty kl. IA - I miejsce w konkursie fotograficznym ..Europa w obiektywie''
  • Joanna Szałkowska kl. IIIB - wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Wielojęzyczna Europa
  • Zuzanna Ludwig kl. IIB - V miejsce w międzynarodowym konkursie ,,Chicago Painting Exhibition''.
  • Paulina Musiałowska kl. IIIA, Michał Majdziński IID, Wojciech Kacperski
    IIIC- I miejsce w mistrzostwach Bydgoszczy szkół ponadgimnazjalnych w
    szachach
  • Paulina Musiałowska kl. IIIA, Michał Majdziński kl. IID, Wojciech Kacperski
    IIIC, Jędrzej Ładziak kl. IID- II miejsce w finale wojewódzkim szkół
    ponadgimnazjalnych w szachach
  • Wiktor Frost kl. IIB, Mateusz Reich kll. IIIB, Michał Wołoszyn kl. IA, Karol
    Stajszczak kl. IA, Maciej Romaniuk kl. IID- I miejsce w drużynowych
    mistrzostwach Bydgoszczy szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie
    alpejskim
  • Michał Nowak kl. IID, Jędrzej Ładziak kl. IID, Radosław Szymczak kl. IID - IV
    miejsce w mistrzostwach Bydgoszczy szkół ponadgimnazjalnych w turnieju
    wiedzy o żużlu
  • Mańczak Agata 1A- I miejsce w mistrzostwach Bydgoszczy szkół
    ponadgimnazjalnych w pływaniu stylem dowolnym oraz II miejsce stylem
    zmiennym
  • IX LO- IV miejsce w mistrzostwach Bydgoszczy w szkół ponadgimnazjalnych
    w pływaniu (sztafeta dziewcząt 4x25m st. dowolnym)
 

Ważne

 


 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 140 gości 

Statistics

Odsłon : 1578729

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi