Osiągnięcia Gimnazjum 2011 - 2012

  • Fortuna  Dominika  kl. 2b - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii 
  • Kalista Weronika kl. 2b  - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Karłowicz Natalia  kl. 3a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologi
  • Wonsewicz Joanna  kl. 3a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Piliszczuk Alicja kl. 2a -  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Jakubczak Jakub kl. 3a  - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Rozwadowski Mikołaj kl. 3a -  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego 
  • Wasilewska Kinga kl. 3a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego 
  • Wrzesińska Weronika kl. 3a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Karlowicz Natalia kl. 3a - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Bugajski Michał kl 3c - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii 
  • Borowiecka Joanna kl. 2a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego 
  • Metkowska Michalina kl. 3a - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka  Francuskiego 
  • Żabińska Wiktoria kl. 3a -  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego 
  • Czysz Łukasz kl. 3c -  udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki 
  • Kowalczyk Adam  3b -   udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki 
  • Łukasz Czysz kl. 3c - uczestnik II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów 

 

  • Karolina Lewalska kl. 2a - wyróżnienie w konkursie matematycznym Liga Zadaniowa
  • Krzysztof Piotrowicz kl.3c, Adam Kowalczyk kl.3b, Filip Cieślik kl.3a, Grabowski Marcin kl.2b, Marta Rutkowska kl.2b, Karolina Lewalska kl.2a, Jakub Riegel kl.1b, Paweł Kryczka kl.1b wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur
  • Steve Liebich 1b - II miejsce, Dominika Birnbaum 1a - III miejsce w Wewnątrzszkolnym konkursie "Maria Skłodowska-Curie"
  • Marika Duszyńska kl.3a - I miejsce w Wojewódzkim konkursie grafiki komputerowej ?Życie i twórczość Janusza Korczaka
  • Sylwia Piskulska, Kinga Wasilewska i Marta Grzybek kl, 3a I miejsce w finale cyklu debat dotyczących naszego miasta "My tu zostajemy" organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy.
  • Michalina Metkowska kl. 3a, I miejsce w Miejskim Konkursie Krasomówczym ,,O Uśmiechu''
  • Mariam Alahmad Alali kl. 3b  I miejsce w konkursie recytatorski XIV Bydgoskiej Odsłony Literackiej
  • Klaudia Kukurowska  kl. 3a  II miejsce, Kinga Wasilewska kl.  3a -  III miejsce międzyszkolnym konkursie recytatorskim w języku angielskim LET YOUR SOUL SPEAK
  • Marta Kątna kl. 3c - I miejsce, Adriana Białoskórska kl. 2c - I miejsce , Rafał Nawrocki kl. 3c - wyróżnienie  w konkursie międzyszkolnym konkursie oinformatyczno- chemiczny-fizycznym ,,Fizyka i chemia też zaskakują - przykłady ciekawych zjawisk - prezentacja multimedialna'' organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Bydgoszczy
  • Michał Bugajski kl. 3c  -  IV miejsce,  Adam Kowalczyk 3b  -  V miejsce w konkurs międzyszkolny "Mapa nic trudnego",  Grand Oświatowy Gimnazjum nr 13 w Bydgoszczy ul. Gałczyńskiego nr 5
  • Mikołaj Mondrach kl. 3c - V miejsce w ósemce chłopców  i IV miejsce w czwórce  ze sternikiem chłopców na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Poznaniu,  
  • Mikołaj Mondrach kl. 3c - I miejsce w ósemce chłopców i III miejsce w dwójce chłopców na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Bydgoszczy
  • Joanna Borowiecka kl. 2a - II miejsce w konkursie "Język francuski inaczej ..."
  • Jan Behrendt  kl. 2a - II miejsce w konkursie  "Język francuski inaczej ..."
  • Weronika Wrzesińska, Filip Cieślik, Mikołaj Rozwadowski - kl.3a  II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie  'Best English Speller':
  • Claudia van den Broek kl. 3a - IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Gramatyczno-leksykalnym z Języka Niemieckiego dla Gimnazjum zorganizowanym przez nauczycieli Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy
  • Natalia Grzankowska kl. 2a - II miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Gramatyczno-leksykalnym z Języka Angielskiego dla Gimnazjum zorganizowanym przez nauczycieli Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy
  • Adam Kowalczyk kl. 3b - III miejsce w XII Gimnazjalnym Konkursie MAT-FIZ-CHEM "GIM MÓZG"
  • Marta Grzybek kl. 3a - III miejsce w XI Bydgoskim Konkursie Wiedzy o Patronie Zespołu Szkół Chemicznych "Śladami Łukasiewicza"
  • Anna Brąszkiewicz kl. 3b - III miejsce w konkursie "Moviegoers"
  • Marta Lewandowska, Klaudia Kukurowska, Kinga Szymczak - kl. 3a - I miejsce w Katoliadzie Językowej
  • Kamila Mach kl. 3a - II miejsce w Katoliadzie Językowej
  • Kamil Chełminiak, Jakub Riegel i Steve Liebich  (wszyscy klasa 1b) wyróżnienie za udział w konkursie ekologicznym ,,W zgodzie z przyrodą'' pod hasłem ,, Zdrowy styl życia trendem XX wieku'' organizowanym przez Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy i V Sejmik Samorządowy
  • Ewelina Kaczmarek, kl. 2b - II miejsce w II edycji Wojewódzkiego Konkursu ,,Literackie podróże z ... Leonem Wyczółkowski'' Literackim opis dzieła malarskiego ,,Wiosna w Gościeradzu''
  • Kamil Chełminiak, Jakub Riegel kl. 1b -  II miejsce  w konkursie ekologicznym XX Forum Ochrony Środowiska organizowanego przez Urząd Miasta
  • Kowalewski Wojciech kl. 2b - I miejsce w IV miejskim konkursie Obliczenia w geografii
  • Lewalska Karolina kl. 2a  - II miejsce IV miejskim konkursie Obliczenia w geografii
  • Świerczewski Sebastian kl. 2b - III miejsce IV miejskim konkursie Obliczenia w geografii
  • Szulc Magdalena kl. 2c - IV miejsce IV miejskim konkursie Obliczenia w geografii
  • Zuzanna Metkowska kl. 3a -  wyróżnienie w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym im. Josepha von Eichendorffa organizowanego przez Zespól Szkół w Krzanowicach
  • Katarzyna Wyrębska  kl. 2a - II miejsce,  Dominika Fortuna i Alicja Mrozińska- obie z klasy 2b gim. - wyróżnienia w konkursie plastycznym "Obrona cywilna wokół nas. Zagrożenia cywilizacyjne XXI wieku". Jednocześnie ich plakaty będą reprezentowały Miasto Bydgoszcz w etapie wojewódzkim konkursu.
  • Weronika Starzyńska (kl. 1b) - I miejsce, Magdalena Walecka (kl. 1b) - II miejsce w VII edycji międzyszkolnego konkursu dla gimnazjalistów (maj 2012 r.) "Na podbój Stanów Zjednoczonych"
  • Steve Liebich (kl. 1b) - I miejsce w konkursie na temat wiedzy o Nowym Jorku
  • Aleksandra Marek (kl. 1b) - I miejsce, Gustaw Zabojszcz - III miejsce w konkursie na najlepszy plakat o tematyce kulturoznawczej związanej ze Stanami Zjednoczonymi.
  • Alicja Krucień(kl. 1b) i Paweł Kryczka(kl. 1b) reprezentowali gimnazjum w konkursie wiedzy o Stanach Zjednoczonych.
  • Jakub Riegel (kl. 1b), Steve Liebich (kl. 1b) i Marta Mikołajczewska (kl. 1b) reprezentowali naszą szkołę w Wielkim Teście Języka Angielskiego pod Patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy (czerwiec 2012 r.) na poziomie B2


 

Ważne

 


 

 
 
 
 
 

 

 

Logowanie



Programy

 
 
,
 
 

 
Pracownie komputerowe w naszej szkole są 
finansowane w ramach EFS
 

 

 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości 

Statistics

Odsłon : 1571605

Sponsor

 
Pirografia Wiwaldi