Kronika Sportowa
5 czerwca - Szkolna wycieczka rowerowa
Szkolna wycieczka rowerowa nad jezioro Jezuickie w Piecach. Dzisiaj kręciliśmy kilometry dla Bydgoszczy w ramach akcji Bydgoszcz na rowery. Trasa prowadziła przez urokliwą leśną Dąbrowę do plaży w Pieckach, gdzie w promieniach słońca jezioro Jezuickie okazało nam swoje uroki... Zadowoleni rowerzyści planują już kolejną wycieczkę po wystawieniu ocen. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym  Fanpage szkoły ... kliknij tutaj.

28 maja - Nasi wolontariusze znowu w akcji !!!
Nasi wolontariusze znowu w akcji !!! Tym razem w niedzielę 28 maja pomagali w organizacji ulicznego wyścigu kolarskiego  Bydgoszcz Cycling Challenge.  Kilkuset zawodników ścigało się na Trasie Uniwersyteckiej w kilku kategoriach, m.in. generalnej, górskiej oraz sprinterskiej. Ambasadorem wydarzenia był Sylwester Szmyd, były bydgoski kolarz, uczestnik Tour de France czy Giro d'Italia. Zdjęcia można obejrzeć  na Fanpagu szkoły... kliknij tutaj.

Nasi wolontariusze znowu w akcji !!!

30 kwietnia - Wolontariuszki IX LO i Gimnazjum nr 17 pod biegu Bydgoszcz na Start
Wolontariuszki IX LO i Gimnazjum nr 17 pomagały w organizacji biegu ulicznego Bydgoszcz na Start oraz dopingowały biegaczy zabezpieczając trasę biegową. W biegu wystartowało 600 zawodników. Nasi uczniowie zaangażowani byli we wszystkich punktach organizacyjnych. Od piątku 28 kwietnia wydawali pakiety startowe dla zawodników. W depozycie zabezpieczali rzeczy pozostawione przez zawodników. Na trasie dbali o zabezpieczenie trasy dla biegaczy, na punkcie wodnym podawali biegaczom napojea na mecie dekorowali medalami i podawali wodę spragnionym zawodnikom.  Pomimo chłodnego dnia nasi wolontariusze wytrwali do końca imprezy i pomagali w sprzątaniu banerów reklamowych i stoisk. Nagrodą było zdjęcie ze zwyciężczynią biegu Katarzyną Kowalską - mistrzynią Polski w maratonie oraz mistrzynią świata w skoku o tyczce Anią Rogowską, która jest ambasadorką Mistrzostw Europy w LA, które w lipcu 2017 odbędą się w Bydgoszczy  Nasi wolontariusze też będą pracowali w tej dużej sportowej imprezie! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym  Fanpage szkoły ...kliknij tutaj.

Kwiecień - Mistrzostwa rozpoczęte
Rozpoczęły się Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej drużyn mieszanych. W meczu inauguracyjnym pomiędzy kl 1 A i 1 C LO pierwszego seta wygrała kl. 1 A  25: 18 , w drugim secie zwycięstwo odniosła kl.1C 25 : 19. W trzecim decydującym secie zwycięstwo odniosła kl.1C 15: 6. Podczas meczu panowała atmosfera dobrej zabawy i współzawodnictwa fair play.W środę kolejne klasy przystąpiły do kolejnej do rywalizacji na siatkarskim parkiecie. Zdjęcia można obejrzeć na  naszym FanPage .... kliknij tutaj

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>